Apple Car Aslında Bir Apple Van Olabilir

Apple Car Aslında Bir Apple Van Olabilir


Apple’ın kendi kendini süren elektrikli minibüsünü tasarladığı bildirildi,

Birincisi, Yönetici Magazin , Apple’ın minibüsün prototiplerini siyah ve gümüş renk şemasında ve firmanın diğer ürünleri ile uyumlu bir tasarımla ürettiğini bildirdi.

Ek olarak, Alman yayını, Cupertino teknoloji devinin şu anda kendi “pillerini, elektrikli motorlarını, özel koltuklarını ve iç bileşenlerini” araştırdığını belirtti.

Nihai hedefi son birkaç yılda oldukça belirsiz olan bir proje için ilginç bir gelişme.

Başlangıçta, Apple’ın Proje Titan adlı, gerçek, fiziksel bir Apple Otomobilinin geliştirilmesine odaklandığı bildirildi. Bir dizi yol çarpmasından sonra, proje görünüşte kendi kendine süren bir otomobili güçlendirecek özerk sistemler geliştirmeye yöneldi.

Proje Titan kaymaktadır son bir yıl içinde belirtiler olmuştur . Neticede yeni  dizayn  veya,  Apple Van.

Öte yandan, Titan Projesi iniş ve çıkış payını gördü. Apple, şirketle ilgili bazı yüksek profilli işe alımlar yaptı ve özerk araç test filosu, Kaliforniya’daki en büyük filolardan biri . Ancak Project Titan ayrıca personel işten çıkarmaları ve kurumsal casusluk tarafından da cazip hale geldi.

Hiç kimse Apple’ın tam olarak ne üzerinde çalıştığından emin değil. Kendi kendini süren bir “carOS” sistemi veya gerçek bir otomobil olabilir.

Apple , kendi kendine sürüş mekiği veya haritalama araçları üzerinde çalışıyor olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ