www.autowritetr.com

2023 Fiat 500e Abarth

2023 Fiat 500e Abarth

FIAT 500e Abarth’ın dış tarafında, normal “500” logosu ve krom çubuğun yerine burnunun üzerine markanın adı bulunuyor. Akrep rozeti artık kaputun üstüne oturuyor. Ön tampon, daha agresif hava menfezleri ve daha derin bir hava barajı ile tasarlanmış. Yan etekler de yeni ve arka tampon difüzörü, ön hava barajına uyması için beyaz renkte. Yanlardaki Abarth akrep rozetleri, elektrik temasına uyması için tasarlanmış ve araç yeni 18 inç jantlar kullanılmış.

Aracın  içinde, Scorpionissima lansmanındaki Abarth, üç kollu bir direksiyon simidi ile Alcantara döşeme ve paslanmaz çelik pedallar ve kapı eşikleri kullanılmış.

500e Abarth için en önemli performans yükseltmesi motorda. 118 beygir gücündeki bir sonraki en güçlü 500e ile karşılaştırıldığında 153 beygir gücünde. Küçük hatchback’i 7 saniyede 0’dan 100 km/s hıza çıkarıyor. 

Abarth, yine de normal 500e’den daha uzağa gitmeyecek. 500e’de WLTP döngüsünde 320 km. menzil sağlayan aynı 42-kWh pili kullanılmış.  Daha güçlü motora sahip Abarth’ta ise menzilin bir miktar düşmesi muhtemel.

Elektrikli bir otomobilin sesinin olmamasından endişe duyan araç sahipleri, Abarth ile bu konuda endişelenmek zorunda kalmayacak. Harici bir ses üreteci mevcut. Sürücü ve yoldan geçenler tarafından duyulabilen, gazla çalışan Abarth modellerine dayalı olarak taklit edilmiş bir egzoz sesi olacak.

Abarth şimdi Avrupa’da satılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org