2023 Türkiye’de Yılın Otomobili Adayları

2023 Türkiye’de Yılın Otomobili Adayları

Zor zamanları geçirip yaraları sarmaya çalıştığımız bu günlerde, bizler de hayatta kalmak adına çalışmak zorundayız. Deprem gerçeği ile bir kere daha yüzleşip önlemler almak adına herkes elinden geldiği kadar da çalışmak zorunda.

Normalleşmek ne kadar zor olsa da, yayınlarım adına, olanları unutmadan normal hayata dönmek için çalışmak zorundayım. Çünkü, allah kimseye vermesin evleri yıkılıp soğuk gecelerde dışarıda kalanlara bakıp; halimize şükrederek, hayat gailesi içinde ekmek paramızı kazanmak zorundayız.

Otomotiv Gazetecileri Derneği 2023 senesi Türkiye’de Yılın Otomobili seçmeleri de bu süreçte biraz rötarlı olarak çalışmalarına başladı.

İlk etapta belirlenen 33 model otomobil ilk elemeden sonra Mayıs ayında planlanan test sürüşlerine kalacak olan aday otomobiller belirlenecek. Bu aday belirlemelerde de; OGD Başkanı Ufuk SANDIK “Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği’nin satış listesi (model dökümü) adayları belirlerken kaynaklarımızdan biri oldu. Bu yıl da “Yılın Otomobili” dışında “Yılın Tasarımı”, “Yılın İnovasyon Projesi”, “Yılın Basın Lansmanı” ödüllerini de vereceğiz. Yılın Otomobili takvimiyle ilgili detaylar henüz belli olmadı.” dedi.

İŞTE 33 Aday Otomobil:

Alfa Romeo Tonale

Audi e-tron GT

Audi e-tron 

BMW 2 Active Tourer 

BMW 7 Serisi 

BMW X1 

BMW X7

Citroen C4 X

Dacia Jogger

DS 4

Fiat 500 e

Hyundai ioniq 5

Kia EV6

Kia Niro

Lexus NX 

Lexus RX

LR Range Rover

LR Range Rover Sport

Maserati Grecale

Mercedes-Benz EQE

Mercedes-Benz SL

Mercedes-Benz GLC 

MG4

Nissan X-Trail

Opel Astra

Peugeot 308

Peugeot 408

Suzuki S-Cross

Skoda Fabia

Subaru Solterra

Toyota Yaris Cross

Toyota Corolla Cross

Volvo C40 Recharge

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org