3 elektrikli CUPRA geliyor.

3 elektrikli CUPRA geliyor.

CUPRA 2025 yılına kadar olan vizyonunu ve tutkusunu sergiledi

CUPRA, Barselona’da düzenlediği etkinlikte, 2025 yılına kadar olan planlamalarını paylaştı. 

2025 yılına kadar 3 yeni elektrikli model; CUPRA Terramar, CUPRA Tavascan ve CUPRA UrbanRebel ile yeni bir dönem başlatmayı planlayan CUPRA, yılda 500 bin adetlik araç satışı ve global olarak yeni pazarlarda büyümeyi hedefliyor.

Etkinlikte ayrıca CUPRA markasının mevcut model yelpazesinin gelecekteki versiyonlarına ait bilgiler de verildi.

CUPRA, dört yıl önce markanın doğduğu Terramar, Sitges’de, düzenlediği bir etkinlikte, geleceğe yönelik planlarını paylaştı. 

Unstoppable Impulse adı verilen ve uluslararası medya temsilcilerinin yanı sıra CUPRA markasının işbirliğinde olduğu şirket yöneticilerinin, Ballon d’Or ve FIFA En İyi Futbolcu Ödülü sahibi Alexia Putellas gibi CUPRA elçilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, yeni kahramanların dahil olacağı yeni dönemin başlangıcına ilişkin bilgiler ve geride kalan dört yılda markanın ulaştığı nokta aktarıldı.

Bugüne kadar 200 bine yakın adette araç satışı gerçekleştiren CUPRA, 2018’de 430 milyon Euro olan cirosunu 2021 yılı sonunda 2,2 milyar Euro’ya yükselterek tüm hedeflerinin üzerinde bir başarı yakaladı. CUPRA 2022 yılı sonunda da satışlarını, cirosunu ve global CUPRA Masters ve CUPRA City Garages ağını iki katına çıkarmayı hedefliyor.

2025 yılına kadar, üç yeni elektrikli modelle; CUPRA Terramar, CUPRA Tavascan ve CUPRA UrbanRebel ve yenilenen mevcut ürün yelpazesiyle yeni bir döneme girecek markanın gelecek hedefleriyle ilgili olarak CUPRA CEO’su Wayne Griffiths şunları söyledi: “CUPRA’nın 2025 yılına kadar pazara sunacağı yeni nesil kahramanlarının tamamını sergiliyoruz. Hedefimiz 2025 yılına kadar yılda 500 bin adet araç satışı gerçekleştirmek ve uluslararası yeni pazarlara genişlemenin yanı sıra yeni segmentlere dahil olmaya devam etmek. CUPRA Tribe bu hedeflerin gerçekleşmesini sağlamak konusunda son derece kararlı. Bizim için önemli olan insandır, çünkü nihayetinde, markayı marka yapan da insanlardır.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org