Alfa Romeo Giulia ve Stelvio ‘6C Villa d’Este’ Özel Serileri Tanıtıldı

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio ‘6C Villa d’Este’ Özel Serileri Tanıtıldı

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio’nun ‘6C Villa d’Este’ özel serileri tanıtıldı. Alfa Romeo DNA’sının zarafet, sportiflik gibi bileşenlerine atıfta bulunan özel versiyonlar;marka mirasını yansıtırken, ikonik 6C 2500 SS ‘Villa d’Este modeline de hatırlatma yapıyor.

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio ‘6C Villa d’Este’ özel serileri tanıtıldı. Markanın mirasından izler taşıyan ve zarafetini gözler önüne seren özel seri; markanın özgün modellerinden biriolarak anılan 6C 2500 SSCoupé’yedegönderme yapıyor.

“EtnaKırmızısı” gövde renkleriile dikkat çekenAlfa Romeo Giulia ve Stelvio ‘6C Villa d’Este’ özel serileri, sınırlı sayıda üretilecek.

Benzersiz tasarım ve teknolojik özellikler

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio’nun özel versiyonlarının iç mekânı, sürücü ve yolculara üstün sürüş keyfi ile konfor sağlıyor. Elektrikli ve ısıtmalı bejrenkli deri koltukların bulunduğu kabin içerisinde, ön koltuk başlıklarında ve kabin içerisinde seriye özel ‘6C Villa d’Este’ işlemeleri bulunuyor. Her iki modelde de otomatik şanzıman için direksiyona entegre alüminyum vites değiştirme kulakçıkları standart olarak sunuluyor.Giulia’da arkadan itişli 200 HP gücünde 2.0 litrelik Turbo benzinli motor seçeneğibulunuyor. Stelvio’da ise 280 HP gücündeki 2.0 litrelik motor tercih edilebiliyor. Otomobillerin dış tasarımındadikkat çekici “Etna Kırmızısı” özel gövde rengi dışında, krom yan cam çerçeveleri yer alıyor. Stelvio’da beş delikli 21 inç ve Giulia’daise 19 inçlik alaşım jantlar görsel etkiyi güçlendiriyor.

Özel serilerde; Seviye 2 ADAS sistemleri, dinamik kılavuz çizgilerine sahip geri görüş kamerası, ön ve arka sensörler, kablosuz şarj ve elektrikli bagaj kapağı paketi standart olarak sunuluyor.

Marka tarihinin bir parçasını oluşturan ikonik konum: ‘Villa d’Este’

Alfa Romeo ve “Villa d’Este” arasındaki bağ, markanın doğum yeri olan Milano ile dünya genelinde İtalyan mükemmelliğinin vitrini olarak kabul edilen Como Gölü arasındaki bağa dayanıyor. Otomotiv dünyasının seri üretime geçişinden; Concorsod’Eleganzadönemine kadarki süreci yansıtan Villad’Este; Alfa Romeo’nun pek çok modeline fotoğraf çekimleri ve etkinlikte ev sahipliği yapmış olmasıyla da biliniyor.

6C 2500 SS ‘Villa d’Este’

6C 2500 SS ‘Villa d’Este’, gövdeden ayrı bir merdiven şasisi ile üretilen son Alfa Romeo modellerinden biriydi. Her biri diğerinden farklı, kullanıcısının isteklerine uygun olarak sadece 36 model üretildi.6C 2500 SS ‘Villa d’Este’nin İtalyan mühendisliği, kusursuz işçilik ve detaylara gösterilen özeni yansıtan mirası bugün de tüm Alfa Romeo modellerinde devam ediyor ve “Made in Italy” vurgusunu yansıtmayı sürdürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org