ALJ FİNANS, “EN İYİ OTOMOTİV FİNANSMAN ŞİRKETİ” SEÇİLDİ

ALJ FİNANS, “EN İYİ OTOMOTİV  FİNANSMAN ŞİRKETİ” SEÇİLDİ

İngiliz ekonomi dergisi International Finance Magazine, ALJ Finans’ı “Türkiye’nin En iyi Otomotiv Finansman Şirketi” ödülüne layık gördü.

Global finans dünyasına analizler, bilgiler ve değerlendirme alanında ışık tutan İngiltere merkezli iş ve ekonomi dergisi IFM (International Finance Magazine) ALJ Finans’ı otomotiv finansmanındaki deneyimi ve uzmanlığı nedeni ile “Türkiye’nin En iyi Otomotiv Finansman Şirketi” ödülüne layık gördü.

ALJ Finans Genel Müdürü Nilüfer Günhan“Türkiye’nin En iyi Otomotiv Finansman Şirketi” ödül töreni sonrası yaptığı açıklamada, pazarın ihtiyacı doğrultusunda analizin önemine değinerek “İşimizin merkezine müşterilerimizi ve otomotiv bayilerimizi oturttuk. Müşteri ve bayi ilişkisini yakından takip ettiğimiz için bu ilişkiyi ve ihtiyaçları çok iyi anladığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Pazara sadece finansman şirketi gözünden değil, aynı zamanda bayi açısından da bakabiliyor ve inceleyebiliyoruz. Bilgi birikimimiz ve sektördeki deneyimimiz sayesinde kurduğumuz IT altyapısı ile bayilerimize ve müşterilerimize uçtan uca kredi hizmeti sunmakta, müşterilerimizin başvuru taleplerine anında cevap verebilmekte ve bayilerimizin müşteri ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve kolay çözümler uygulayabilir konumdayız” dedi.

Yerel ve global uzmanlığını, otomotiv sektöründeki bilgi birikimi ile birleştiren ALJ Finans, otomotiv sektörüne yönelik esnek finansal çözümleriyle farkını ortaya koyarken, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan ve adapte edilebilen geniş ürün yelpazesi ile Toyota bayilerine ve Toyota müşterilerine yönelik hızlı ve kolay çözümler sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org