www.autowritetr.com

ALJ, Toyota ve Andrea Bocelli Vakfı

ALJ, Toyota ve Andrea Bocelli Vakfı

Andrea Bocelli Vakfı ve Jameel Topluluğu, Yetenekli Müzik Öğrencilerine Burs Verecek… Burs için yetenekli Türk gençleri de başvuruda bulunabilecek…

YETENEKLİ GENÇ MÜZİSYENLERİ ORTAYA ÇIKARACAK İMKAN

Andrea Bocelli Vakfı ve Abdul Latif Jameel (ALJ) Grubu bünyesindekiJameel Topluluğu, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dünyanın dört bir yanındaki yetenekli müzik öğrencilerine, en iyi konservatuarlardan biri olarak kabul gören Londra’daki Royal College of Music’de (RCM) eğitim almaları için burs olanağı sunuyor. Bu benzersiz bursu kazanmak için kendine güvenen yetenekli genç müzisyenler Andrea Bocelli Vakfı’na başvuru yapabilecekler.

Jameel Topluluğu ve Andrea Bocelli Vakfı (ABF) tarafından kurulan burs programının önceliği vokal öğrenciler olacak. Ayrıca, her yıl seçmelere ve ihtiyaçlara göre liyakat ödülü de verilecek.

Ünlü tenor Andrea Bocelli tarafından 2011 yılında kurulan Andrea Bocelli Vakfı, insanları ve toplulukları güçlendirmek ile birlikte potansiyellerini keşfetmeleri yolunda engelleri aşmalarına yardımcı olmak için kuruldu. Vakfın temel değerlerinin çoğu Jameel Topluluğu tarafından da paylaşılıyor. 2019 yılının Şubat ayında Suudi Arabistan’ın AlUla kentindeki Tantora Festivali’nde sahneye çıkan Bocelli, Jameel Topluluğu’nun kurucusu Mohammed Jameel’den “hayırseverliğin peşinden koşmak” için ilham aldığını ve ABF’yi bu amaçla kurduğunu açıklamıştı.

Türkiye’de Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış, ALJ Finansman, ALJ Otomotiv, DJ Auto Otomotiv Yedek Parçaları, ALJ Sigorta, ALJ Motorlu Araçlar “Otoshops” şirketleri ile faaliyet gösteren Jameel Topluluğu’nun, Bocelli-Jameel Bursu, Art Jameel isimli kuruluşu da dahil olmak üzere sanatta öğrenmeyi teşvik etme ve ihtiyacı olan gençler için eğitime erişimi kolaylaştırma konusunda önemli adımlar atmayı sürdürüyor.  

Bilgi:

Jameel Topluluğu, daha iyi bir gelecek için yenilikçi fikirler arayan bir kuruluştur. J-PAL ile Jameel Toplululuğu, geçim sağlama, sanat, eğitim, sağlık ve iklim konularındaki çalışmalarda yer alır. J-PAL, Jameel Topluluğu’nun MIT ile oluşturdukları programdaki portfolyolarından biri. Bu portfolyo ayrıca Abdul Latif Jameel Su ve Yemek Sistemleri Laboratuvarı, Abdul Latif Jameel Dünya Eğitim Laboratuvarı, Sağlıkta Makine Eğitimi için Abdul Latif Jameel Kliniği, Jameel-Toyota Bursu, MIT Kurumsal Forum Arap Startup Yarışması ve MIT Kurumsal Forum Suudi Arabistan gibiunsurları da içeriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ