AMERİKA’DAN ‘TÜRK TASARIMCI’YA TASARIM VE TEKNOLOJİ OSCARI

AMERİKA’DAN ‘TÜRK TASARIMCI’YA TASARIM VE TEKNOLOJİ OSCARI
  • Güncel
  • 29 Eylül 2014 11:42
  • 1.746

Otomobillerde kullandığı teknolojiyle kendisinden sıkça söz ettiren Erbakan Malkoç; Türkiye’yi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Dizayn Vip adını Dünyaya duyuran Malkoç, Teknoloji Oscarları olarak bilinen ABD’nin en prestijli organizasyonu olan IMA IMPACT ( Internet Marketing Association) Teknoloji Zirve’sinde Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma Ödülünü aldı.
Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük teknoloji birliği IMA; sektör devlerini Las Vegas’ da bir araya getirerek ABD’nin en prestijli teknoloji zirvesini gerçekleştirdi. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen IMA IMPACT konferans ve ödül töreninde Google, Facebook, Adobe, IBM ve diğer birçok internet – teknoloji devi de yer aldı. ABD’de teknolojinin yeni üssü Nevada Valiliği tarafından desteklenen, siyaset ve iş dünyasından da bir çok ismin katıldığı törende Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma Ödülünü aldı.
Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç Ödül töreninde yaptığı konuşmada: “Dünyada önemli bir yere sahip olan IMA IMPACT zirvesine katılmak hem bizim hem de ülkemiz için büyük bir başarı. Ülkem ve kendi adıma çok mutlu ve gururluyum. Bu işe gönül verdiğim ilk günden beri tasarım ve imalatta dünyaya iz bırakmak en büyük hayalimdi. 2000 yılında premium marka araçları satın alıp A’dan Z’ye geliştirip satmaya yönelik projelere odaklandım. Bu projem ilk başta kimseye inandırıcı gelmiyordu. Ama ben bu projemi gerçekleştirdim ve sonunda dünyaya açıldım. Şuanda da kişiye özel otomobil üretiminde Avrupa standartlarını aşan bir vizyona yatırım yaparak ilerliyoruz. Otomobillerimiz Avrupa’nın en iyileri arasında gösteriliyor. Türk Mühendisleri ve ustaları tarafından yapılan araçlarımızda, kullandığımız teknoloji ve tasarımı hiçbir otomobil firması kullanmıyor. Dünya otomobillerinin otomobil standartları ne ise aynı sisteme göre çalışıyoruz. Tüm bu özenli çalışmalarımızın meyvesi olarak da geçtiğimiz sene Almanya’da Lob’in Europe tarafından düzenlenen International Leaders Of Branding Intelligence Zirvesi’nde Türkiye adına Avrupa’nın En İyi Otomobil Tasarım Ödülü’nü aldık. Daha sonra şirketimiz Avrupa Kalite Ödülü’ne de layık görüldü. Aynı gururu ve heyecanı Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma ödülü ile tekrar yaşıyorum. Bu değerli ödülü önce Ülkem sonra bu uzun yolculukta bana destek olan ailem ve çalışma arkadaşlarım adına alıyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ