ARVENTO BİLİŞİM 500’de, IoT ve M2M KATEGORİSİNDE TÜRKİYE’NİN BİR NUMARALI ŞİRKETİ

ARVENTO BİLİŞİM 500’de, IoT ve M2M KATEGORİSİNDE TÜRKİYE’NİN BİR NUMARALI ŞİRKETİ

Araç takip sistemlerinde dünyanın sayılı oyuncuları arasında yer alan Arvento, Türkiye’de bilişim alanında yapılan tek kapsamlı araştırma olan “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması 2020” kapsamında verilen Bilişim 500 ödüllerinde Yılın Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde IoT ve M2Mkategori birincisi ödülüne layık görüldü. 

Tasarladığı teknolojiyi dünyada 3 kıtaya ihraç eden, Türkiye’de alanında pazar lideri olan Arvento, BThaber tarafından gerçekleştirilen ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye-2020 Araştırması’nın sonuçlarının açıklandığı Bilişim 500 Ödül Töreni’nde, üst üste 8. kez ödül alarak “Yılın Türkiye Merkezli Üretici” kategorisinde, IoT ve M2M kategori birincisi ödülünü kazandı.

Toplamda 1 milyonu aşkın cihaz sayısı ve 100 binin üzerindeki müşteri referansına sahip Arvento’nun Genel Müdürü Özer Hıncal ödüllerin kalıcı değer yaratmak konusunda önemli bir motivasyon teşkil ettiğini belirterek şunları söyledi: “Pandemi Arvento’nun hızını kesmedi, AR-GE’ye, yeni pazarlara ve ürünlere yatırımlarımız devam etti. Global oyuncu olarak önümüzdeki yıllarda da araç takip ve filo yönetim sistemlerinin yanı sıra takip sistemleriyle entegresektörelIoT çözümleri geliştirip üretmeye ve ülkemizden teknoloji ihraç etmeye devam edeceğiz. Bilişim 500 Ödülleri’nde üst üste aldığımızödüller de bu yönde motivasyonumuzu arttırıyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org