Audi City’ye 1,5 milyon ziyaretçi

Audi City’ye 1,5 milyon ziyaretçi

Audi, İstanbul İstinyepark’ta hizmete açtığı dijital showroom’u Audi City ile ilk yılında sanal gerçeklik, dijital konfigürasyon ve yenilikçi medya uygulamaları ile 1,5 milyondan fazla ziyaretçiyi gelecekle buluşturdu.

2025 yılına ilişkin stratejisini dijitalleşme, şehirleşme ve sürdürülebilirlik mottosu üzerine kuran Audi A.G’ nin geleceğin showroom konsepti olarak nitelendirdiği, Londra, Pekin ve Berlin’in ardından geçtiğimiz yıl Nisan ayında dördüncüsü ülkemizde hayata geçen Audi City İstanbul başarı dolu ilk yılını geride bıraktı. Audi City İstanbul, 1 yıl içinde 1,5 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak, önemli bir başarıya imza attı. Bu sonuçlarla hem dünyada hizmete açılması planlanan yeni Audi City’ler için, hem de Türkiye’deki diğer Audi showroomları için güçlü bir örnek oluşturdu.

Amaç tüketici hayatını kolaylaştırmak
Audi AI (Artificial Intelligence) akıllı teknolojilerin öncülüğünde bir gelecek planı oluşturan Doğuş Otomotiv Audi’nin bu konudaki en önemli yatırımı olan Audi City İstanbul, Audi tutkunlarının ilerici dijital teknolojileri kullanarak Audi dünyasıyla buluştuğu bir platform. Özellikle, otomobil tutkunlarının ilgi duyduğu Audi modellerini sanal ortamda sayısız kombinasyonda oluşturabildiği Audi City, bu modelleri yine sanal ortamda hem statik, hem de dinamik olarak deneyimlemelerine imkan tanıyor. Böylece günlük hayatları içindeki programlarını değiştirmeden hatta bulundukları fiziksel ortamdan dahi ayrılmadan araçları sanal ortamda test edebiliyorlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ