www.autowritetr.com

AUTO WRITE e-DERGİ ÖZEL SAYISI YAYINDA!

2002 senesi Mart ayından beri yayın hayatını sürdüren AUTO WRITE DERGİSİ 2022 Mart sayısı yayında.

AUTO WRITE e-DERGİ’nin 20. Yaş sayısında,  Ertuğrul ÖZKÖK, Mesut YAR, Celal PİR, Yalçın BAYER, Fuat UĞUR,  İbrahim AYBAR, İlkim SANCAKTAROĞLU, Hakkı TOLUNAY, Ufuk SANDIK, Halit BOLKAN, Can KANTAR, Mahmut HAYIRLIOĞLU, Yavuz MÜFTÜOĞLU, Abdullah KURTAY, Rezzan ALAVANT, Kurthan TARAKÇIOĞLU gibi isimlerin yanı sıra; Türkiye’deki otomobil firmalarının CEO’larının bir çoğu da görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Bu sayısında hiç otomobil tanıtımı yapmadan; sadece yazarlara odaklanan ve otomobil yayıncılığına farklı bir yayın olarak tarihe geçecek olan AUTO WRITE e-DERGİ’de ayrıca, geleceğin otomobil ve otomotiv sektörüne yönelik bir çok haber de yer aldı.

Ertuğrul ÖZKÖK’ün otomobile bakış açısı, Yalçın BAYER’in farklı bir konudaki anısı, Celal PİR’in geleceğe bakışı, Mesut YAR’ın kullandığı otomobil ve Fuat UĞUR’un kayboluş hikayeleri ise ayrıca dikkat çekti.

Türkiye’nin en büyük otomobil firmalarının CEO’larının da temenni yazıları olan dergide, otomobil yayıncılığının önemli isimleri de yazılarıyla yer aldı.

Rekabet kavramından uzak bir yayın olarak herkese yer vermeye çalışan AUTO WRITE DERGİSİ’nde geleceğin otomobil kavramlarını da sayfalarında bulabileceksiniz.

Geçen aylarda 88 bin civarında indirilme sayısına sahip olan derginin bu ay rekor kırması bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org