www.autowritetr.com

Auto Write Tube

Auto Write Tube

Deneme Yayınlarımız Başladı

Sevgili arkadaşlar, değerli yöneticiler
2001 yılında yayın hayatına başlayan, Auto Write e-dergi ve www.autowritewtr.com gelişen teknoloji ve dijital çağa ayak uydurarak yepyeni ve genç kadrosu ile YouTube kanalını hayata geçiriyor.
Bu kanal ile, otomotiv basınına yeni ve kaliteli muhabirler yetiştirmeyi de amaçlayan kanalımız, gençlere yeni ufuklar açmak için de yayına başlıyor.
Yayınlarımız otomobilleri farklı bakış açısıyla yorumluyor, herkesin anlayacağı dilde anlatmaya/tanıtmaya, şimdi de YouTube kanalı ile devam ediyor.
Tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden yayıncılık anlayışımız ile 2010 yılında basılı dergiden dijitale geçiş yapan ilk otomobil dergisi olan AUTO WRITE DERGİSİ ’nin ardından, www.autowritetr.com otomobil sitesi ve şimdide 2018’in NİSAN ayında, zamanın şartlarına uyarak bir görsel yayını daha hayata geçiyor. Auto Write Tube
Sizleri, farklı bakış açılarımız ve inovatif kişiliğimizden ödün vermediğimiz, genç ve dinamik kadrosu ile sayısal veriler, fren mesafeleri ve vites oranları gibi konularla sıkmadan, bunun yerine araç konforundan, dizaynından, özelliklerinden, “Neden bu araç?” gibi sorulardan oluşan bir konsept ile karşılayacağımız, her yaştan, her kesimden otomobile ilgi duyan, otomobil almak isteyen herkesin ilgisini çekeceği AutoWrite Tube kanalımıza bekliyoruz.
Teşekkürler
Babür Gürel
[email protected]
[email protected]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org