Avek en çok tercih edilen Volkswagen servisi

Avek en çok tercih edilen Volkswagen servisi
  • Güncel
  • 14 Kasım 2016 03:49
  • 1.716

Yılın ilk 10 ayı itibarıyla 26 bin 803 Volkswagen’ e servis hizmeti veren Avek Otomotiv, Volkswagen Yetkili Satıcısı ve Servisleri arasında en çok araç girişi gerçekleştiren yetkili servis oldu.

Bu yıl 10’uncu kuruluş yılını kutlayan AVEK, ülke genelinde büyük bir başarıya imza attı. Hizmete girdiği 2005 yılından bu yana, servis ve satışta başarılı uygulamalar geliştiren Avek, Volkswagen’in Türkiye genelindeki 46 ilde yer alan 73 Yetkili Servisi arasında, 2016 yılının ilk 10 ayında en çok araca hizmet veren Volkswagen Yetkili Servisi oldu.
Bu başarıya sistemli çalışma, müşteri memnuniyeti felsefesi ve sürekli eğitimler ile ulaştıklarını belirten Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Servisi Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı, “Avek olarak her attığımız adımda, ‘Müşteri Gibi Düşün, Volkswagen Gibi Davran’ vizyonunu ile çalışıyoruz. Özellikle müşterilerimize gün içinde yoğunluktan, bir yük gibi gelen servis hizmetini mümkün olduğu kadar hızlı ve kaliteli bir süreç ile vermeye çaba harcıyoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ