AVEK OTOMOTİV ŞİMDİ DE ÇANAKKALE’de

AVEK OTOMOTİV ŞİMDİ DE ÇANAKKALE’de
  • Güncel
  • 2 Eylül 2016 15:25
  • 2.107

Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı ve servisi ile otomotiv sektöründe önemli bir yere sahip olan Avek Otomotiv, İstanbul-Tekstilkent’teki tesisinde sunduğu kapsamlı hizmetlerini Çanakkale’ye de taşıdı.

Temmuz ayında açılan Avek Otomotiv Çanakkale tesisi tıpkı İstanbul’da olduğu gibi araç satışı, servis hizmetinin yanısıra ayrıcalıklı tesis özellikleri ve fark yaratan hizmetlere imza atıyor.
Sektörün önde gelen iş hacmine sahip olan Avek Otomotiv, ikinci tesis yatırımını yine aynı markalarla ( Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, DOD) Çanakkale’de gerçekleştirdi. Çanakkale-Bursa Otoyolu 4.Km üzerinde konumlanan yeni tesis İstanbul’ daki tesiste yer alan Bay-Bayan Kuaförü, Bilardo Salonu, İnternet Cafe v.b. müşterilerine yönelik alanlarını bu tesiste de zenginleştirerek bulundurmayı hedefliyor.
Çanakkale yatırımı ile Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda markalarının Çanakkale’de ilk kez satışını gerçekleştirmeye başlayan Avek Otomotiv, sıfır araç satışının yanı sıra ikinci el araç alım-satışını DOD Yetkili Satıcılığı sayesinde, her marka için nakit alım, takas, emanet satış gibi seçenekleri ve garanti sistemi ile güvenli bir hale getiriyor.
Sevisinde ise araçların mekanik onarım ve periyodik bakımlarının yanı sıra son teknolojiler ile donatılmış teknik ekipmanları ile hasar işlemlerinin de yapıldığı Avek Otomotiv Çanakkale Tesisinde, başlangıçta 100 çalışan ile istihdam konusunda bölgeye destek sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ