www.autowritetr.com

AVIS’E “ARAÇ KİRALAMA KATEGORİSİNDE YILIN İTİBARLISI” ÖDÜLÜ

AVIS’E “ARAÇ KİRALAMA KATEGORİSİNDE YILIN İTİBARLISI” ÖDÜLÜ

Araç kiralama sektörünün lider şirketi Avis, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020’de, halkın oylarıyla “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı” seçildi.

Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren, En İyisi Kirala, Avis ile Kirala” sloganıyla müşterileriyle buluşan Avis, Türkiye’de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle 47 yıldır yenilikçi uygulamalara imza atıyor. Avis, sektörde yaptığı öncü çalışmalar, müşterisine sunduğu güven, marka bilinirliği, sosyal sorumluluk faaliyetleri, iletişim ve reklam çalışmalarındaki beğeni ve farklılaşma gibi birçok kriterin değerlendirilmesiyle halk jürisi tarafından ödüllendirilerek The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020’de “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı” seçildi. 

Online olarak yayınlanan ödül töreninde, ödülü Akademetre Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halil İbrahim Zeytin’den alan Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, “Avis, bu sektörü başlatan marka olarak, yıllardır müşterileriyle yol arkadaşlığı yapıyor ve büyük bir paydaş ekosistemiyle hizmetlerini sunuyor. Bu ödülden ötürü çok mutlu ve gururluyuz. Başarının mimarı olan bu aileye, tüm ekip arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve sevgili ajanslarımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org