Baba – Oğul LeasePlan İçin Kamera Karşısında!

Baba – Oğul LeasePlan İçin Kamera Karşısında!

Sinan-Necati GÜLER oynadılar

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi olarak beş kıtada ve 32 ülkede 1,5 milyon adedin üzerinde dev bir araç filosunu yönetmekte olan LeasePlan, 5 yıllık Spor Toto Basketbol Ligi sponsorluğu kapsamında yeni bir reklam filmi çekti. Yıldız basketbolcu ve milli takım kaptanı Sinan Güler ile babası efsane basketbolcu Necati Güler’in rol aldıkları filmlerde, baba ve oğul Güler’ler bir antrenmandan çıktıklarında karşılaştıkları durumları, LeasePlan’i seçen ve seçmeyen kişiler arasındaki farkı biraz da gerçek üstü bir şekilde anlatıyor.

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi olarak beş kıtada ve 32 ülkede 1 milyon 500 bin adedin üzerinde dev bir araç filosunu yönetmekte olan LeasePlan, Spor Toto Basketbol Ligi’ne 5 yıllık sponsorluğu kapsamında yeni bir reklam filmiyle izleyicilerin karşısına çıktı.

LeasePlan’in yeni reklam filminde ana tema olarak kolaylaştırıcı hizmetleri vurgulanıyor. Filmde baba oğul; milli basketbolcu Sinan Güler ve efsane milli basketbolcu Necati Güler yer alıyor. İkilinin bir antrenmandan çıktığında karşılaştıkları durumlar, LeasePlan’i seçenle seçmeyen arasındaki farkı biraz da gerçek üstü bir mizansenle anlatılıyor. LeasePlan’in, şirket sahiplerine ve satın alma birimlerine sağladığı kolaylıkları, bir veya daha fazla aracı içeren filo yönetim anlayışını da “LeasePlan’den kirala; servisine, vergisine, lastiğine karışma” olarak özetleyen filmler, televizyonlarda ve LeasePlan Türkiye’nin sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ