www.autowritetr.com

BENTLEY Mulliner Coupe Batur

BENTLEY Mulliner Coupe Batur

Bentley , gelecekteki elektrikli modellerinin nasıl görüneceğini gösteren yeni, ultra düşük hacimli Mulliner coupé Batur’u test etmeye başladı.

Sınırlı üretim otomobilin lansmanı, aynı zamanda, otomobillerini 20 yıldır çalıştıran, her yerde bulunan 6.0 litrelik Crewe yapımı W12 motorun üretiminin sona erdiğinin de sinyalini veriyor.

Şimdi sadece 18 adetle sınırlı olan araba, 58 haftalık Avrupa testini gerçekleştiriyor ve 0 numaralı Araba, Almanya’dan İtalya, Fransa ve İspanya üzerinden 1553 millik uzun bir sürüşe çıkıyor. Batur, ilk müşterisine 2023 yılının ortalarında ulaşacak.

2018’de piyasaya sürülen en yeni, daha uzun dingil mesafeli Bentley Continental GT’nin temellerine dayanan iki kapılı sabit kafalı bir coupé’dir ve şimdiye kadarki en güçlü W12 tarafından desteklenmektedir, halen geliştirme aşamasındadır ancak en az 730bhp ve 740lb ft ürettiği iddia edilmektedir. tork. Bu, onu Bentley’nin şimdiye kadarki en güçlü yol otomobili yapacak.

Güçlü motoruyla birlikte Batur, Bentley’in mevcut en gelişmiş şasisinin yanı sıra Bentley Continental GT Speed ​​seviyesi ayarlı üç odacıklı havalı süspansiyon, 48V elektrikli aktif yalpalama kontrolü, elektronik sınırlı kaymalı diferansiyel (tork yönlendirmeli) sunuyor. ) ve arka yönlendirmeli benzersiz 22 inç tekerlekler.

Batur, Crewe’de Bentley’in karoser yapım kolu olan Mulliner tarafından el yapımı olacak. Araba, geçen yıl bir konsept olarak ortaya çıkan ancak daha sonra anında tükenen 12 arabalık bir parti için üretilen selefi barchetta gövdeli Bentley Bacalar’ın yolunu yakından takip edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org