www.autowritetr.com

BENTLEY Continental GT Speed Convertible

BENTLEY Continental GT Speed Convertible

Satın almak da pahallı, yürütmek de pahallı. Servis ücretini düşünemiyorum bile (Türkiye için) 320 bin dolarlık Bentley’in Türkiye’deki fiyatı yaklaşık 4.8 milyon lira civarında olacak.

Bentley’in 650 hp’lik W12 motoru ile dikkat çekiyor. W12 burada yine sekiz vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş ile eşleşiyor, ancak her ikisi de hız görevi için yeniden düzenlenmiş. Şanzıman, düşük viteslerde daha fazla zaman harcıyor. Dört tekerlekten çekiş sistemi ise çeşitli sürüş modlarında daha geriye doğru bir tork önyargısına sahip. Fabrika verilerinde 208 mil / saat maksimum hıza sahip. 0-100 km/s hızlanması ise 3.3 saniyede.

Speed’in şasisi de dört tekerlekten yönlendirme, elektronik sınırlı kaymalı arka diferansiyel ve 10 pistonlu ön ve dört pistonlu arka kaliperlerle isteğe bağlı karbon seramik disk frenlerle yükseltildi. Aktif havalı süspansiyon, uyarlanabilir amortisörler ve 48 voltluk elektrik sistemi tarafından çalıştırılan aktif viraj denge çubukları içeren mevcut Continental GT şasi teknolojisi ile güçlendi.

Ahşap ve derinin zarif kombinasyonu ile son derece şık bir kabini olan otomobilin, 4 büyük valiz alabilecek kadar da bagajı mevcut.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ