BENTLEY MULSANNE FIRST EDITION

BENTLEY MULSANNE FIRST EDITION

SADECE 50 ADET ÜRETİLECEK…

Crewe’da el işçiliğiyle üretilen ve bir dizi zarif tarz revizyonu içeren Bentley’in yeni zirve model serisi, Mulsanne, performans odaklı Mulsanne Speed ve geliştirilmiş arka yolcu alanı ve uçak tarzı koltuklarıyla bilinen ultra lüks Mulsanne Extended Wheelbase modellerini kapsıyor. Yeni üç modelli Mulsanne ailesi genelinde sadece 50 adet First Edition örneği satışa sunulacak.

Özel hazırlanan ve arka piknik masasının içine yerleştirilen Mulliner sterlin gümüşü makyaj ve bakım seti Mulsanne First Edition’da yer alıyor. Merkezi Londra’da bulunan Asprey tarafından hazırlanan lüks ağırlıklı sette bir makyaj aynası, saç fırçası ve tarağı bulunuyor ve setin tamamı Mulliner tarafından tasarlanan benzersiz bir piknik masasının içine mükemmel uyumla yerleşiyor.
First Edition motifleri kabinin her yerinde görülebiliyor. Örneğin arka koltuklardaki piknik masalarının üzerindeki eşsiz dairesel yerleşim, özel basamak sacları ve koltuklardaki Union Jack’ten esinlenen First Edition işlemeleri bu motifler arasında yer alıyor.

Bentley Mulsanne First Edition (4)

Bentley’in yeni amiral gemisinin gerçek bir kutlaması olan her bir Mulsanne First Edition özel oyma bir Bentley “Uçan B” kaput süsüne sahip ve bir şampanya soğutucuyla birlikte sipariş edilebiliyor.
Mulsanne Extended Wheelbase First Edition’da bulunan dalga desenli Fulbeck ahşap kaplamanın malzemesi 350 yıllık bir İngiliz ceviz ağacından alındı. Son derece nadir olan ve çok talep gören bu ahşap türü, müzayedeyle ve açıklanmayan rekor bir fiyattan satıldı. Bentley de az sayıda otomobilin ahşap kaplamalarına yetecek kadar ahşap satın almayı başardı. Diğer tüm Mulsanne First Edition modelleri benzersiz bir Antique Ash kaplamasıyla sunuluyor.

Bentley Mulsanne First Edition (2)

Birinci sınıf bir uçak seyahati deneyimini karayolunda sunan yeni Bentley Mulsanne Extended Wheelbase özel şoför kullanmayı tercih eden müşteriler için tasarlandı. Arka koltuklarda diz mesafesinin 250 mm daha fazla olduğu Mulsanne Extended Wheelbase’in iç alanındaki bu önemli artış bu modeli, dünyada, en cömert oranları sunan lüks limuzini yapıyor.

Zirvedeki iç mekan, yeni uçak tarzı yatan koltuklar ve açılan ayak dayama yerleri ve arka bölmeye ait bir tavan penceresiyle daha da güçleniyor. Yolcuların arka tarafta uyuma olanağı arka bölme perdeleriyle garanti altına alınıyor. First Edition’da perdeler yeni bir fildişi rengiyle iç kısmın genel renklerine uyum sağlıyor. Bütün bu özellikler bir araya geldiğinde benzersiz bir rahatlatıcı otomobil ortamı oluşturuyor.

Bentley Mulsanne First Edition  (3)

Arka koltuk yolcuları yeni kullanılmaya başlayan Bentley Entertainment Tablet’ten yararlanacaklar. 10,2 inçlik bu iki Android cihaz (4G, WiFi ve Bluetooth özellikleriyle) ön koltukların arkasına kesintisiz bir şekilde entegre edildi.
Ayrıntılara her zamanki gibi büyük özen gösterilirken, çok güzel bir mekanizma ile ekranlar kapalı konumlarından pürüzsüz bir şekilde kullanıma hazır hale getiriliyor. Android sistem ve Bentley’e özel arayüzle çalışan tabletler, Skype, Google Play ve Spotify gibi bir milyondan fazla Android uygulamaya erişebiliyor ve otomobilin dışında, ofiste ve evde de kullanılabiliyor. Her bir tabletin 32 GB yerleşik depolama alanı (bir Micro-SDXC kartla 128 GB’a çıkarılabiliyor), USB girişleri ve ön tarafta kameraları bulunuyor. Sesler otomobilin hoparlörlerinden de akıtılabiliyor ve gidilecek yerler tabletlerden Mulsanne’ın navigasyon sistemine gönderilebiliyor. İnternet tarama, otomobilin 4G WiFi sistemi üzerinden yapılıyor ve internet radyosuna veya yerel veya akıtmalı video yayınlarına erişilebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ