BMW’den ikinci ele kredi

BMW’den ikinci ele kredi

Borusan Oto’dan Cazip Kullanılmış Oto Kampanyası!

Garantili Kullanılmış BMW’ye Takas Destekli Kredi Kampanyası!

BMW markasının satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla sürdüren Borusan Oto, kullanılmış oto pazarındaki etkinliğini kampanyalarla pekiştirmeye devam ediyor. 30 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında Borusan Oto stoklarında yer alan BMW Premium Selection otomobil satın alacak müşterilere, 2500 TL + KDV takas desteğiyle 60.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadeye kadar % 0,89 faiz oranlı kredi fırsatı sunuluyor. Ayrıca kredi işlemlerinde dosya masrafı da alınmıyor.

Yeni otomobil pazarında olduğu kadar kullanılmış oto pazarında da güçlü satış adetlerine imza atan Borusan Oto, Nisan ayı sonuna kadar sürecek takas destekli ve uygun avantajlı kredi kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kampanya kapsamında, Borusan Oto stoklarında yer alan onaylı servis geçmişine ve 24 aylık BMW Premium Selection garantisine sahip BMW Kullanılmış Otomobilleri tercih edecek müşterilere, 2500 TL + KDV’lik takas desteğiyle 60.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadeye kadar % 0,89 faiz oranlı kredi fırsatı sunuluyor. Bununla birlikte takasa BMW markalı otomobilini getirerek BMW Premium Selection kullanılmış otomobil tercih eden müşterilerden dosya masrafı almayarak ekstra avantajlar sunan Borusan Oto, Türkiye’de premium segment kullanılmış oto satışında liderliğini daha da pekiştirmeyi hedefliyor.

Kullanılmış BMW arayaşında olan müşteriler, Borusan Oto’nun İstanbul – Avcılar’da yer alan 180 otomobil kapasiteli “Kullanılmış Oto” showroomunun yanı sıra tüm Borusan Oto şubelerinde yer alan kullanılmış oto stoklarından arzu ettikleri otomobili seçebiliyorlar. Borusanoto.com web sitesi üzerinden satışta olan tüm modeller ayrıca incelenebilirken, web sitesinde ‘Fırsat, Yeni Gelen ve Özel Modeller’ olmak üzere farklı tercihlere yönelik özel bölümlerle müşterilere arayışlarında kolaylıklar sağlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org