BORUSAN ARAÇ İHALE’DEN İSTANBUL’DA GEMİDE ARAÇ İHALESİ!

BORUSAN ARAÇ İHALE’DEN İSTANBUL’DA GEMİDE ARAÇ İHALESİ!

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Araç İhale,konsept ihale organizasyonları ile ilklere imza atmaya devam ediyor. Şirket bu yıl içinde iki defafiziki olarak düzenlediği lüks araç ihalelerinin yanı sıra Türkiye’nin farklı illerindemobil ihalelerle her segmenttenbirçok ikinci el aracın yeni sahiplerine ulaşmasına aracılık etti.Borusan Araç İhale, bu kez de gemide ihale konsepti ile eşsiz İstanbul Boğazımanzarasında çok özel bir etkinliğe imza attı.Kurumsal tedarikçi firmalara özel gerçekleştirilen mini ihalede, 36 adet araç kesin satışlı olarak satışa çıkarıldı, araçların tamamı satıldı.

Borusan Araç İhale Genel Müdürü Sinan Barutçuoğlu,düzenlenen etkinlikle Borusan Araç İhale üyelerine gerçek bir ihale deneyimini benzersiz ambiyans eşliğinde yaşattıklarını belirtti.

İhale yolu ile alıcı üyelerine 2. el araç tedarik eden, Otonakitve 7/24 Fiyat alt markalarıyla birlikte 2. el araç sektörünün en köklü kurumlarından Borusan Araç İhale, yaratıcı ihale organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi: Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek gemide ihale organizasyonu düzenledi. Katılımcılara ihale deneyimini İstanbul Boğazı’ndayaşatmak adına düzenlenen “mini ihale”de toplam 36 araç satıldı.Borusan Araç İhale aynı zamanda; Mayıs ayında Koçfinans ile başlatılan iş birliği kapsamındabu ihaleye özel 200 bin TL’ye 30 gün için %0 faizle Koçfinans’tanstok finansmanı kullanma fırsatını da üyelerine sundu.

Fiziki ve online ihaledeTürkiye’nin ilk ve tek şirketi

Borusan Araç İhale Genel Müdürü Sinan Barutçuoğlu, düzenlenen etkinlikle Borusan Araç İhale üyelerine gerçek bir ihale deneyimini benzersiz ambiyans eşliğinde yaşatmak istediklerini belirtirken, “Borusan Araç İhale olarak müşterilerimize uçtan uca hizmet sunmaya ve bunu sağlarken satış sürecinin her aşamasında onlara katma değerli servisler sağlamaya odaklanıyoruz.Fiziki ve online ihale süreçlerini aynı anda yürütebilen Türkiye’nin ilk ve tek şirketi olarak farklı konseptte hazırladığımız organizasyonlarla ihale sürecinde yenilikleri de sektörümüze kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kiralama şirketlerinden otomotiv yetkili satıcılarına kadar geniş katılım

Sunuculuihalenin tüm heyecanını yaşatan etkinlikte canlı müzik performansı ve boğaz gezisi de geceye renk kattı. Gemide düzenlenen ve ilk olma özelliği taşıyan etkinliğin katılımcıları arasında uzun ve kısa dönem kiralama şirketleri, banka ve finansman şirketleri, çeşitli otomotiv marka distribütörleri, otomotiv marka yetkili satıcıları, sektörde önde gelen birçok şirket sahibi ve yöneticileri ile birlikteotomotiv sektörünün önemli derneklerinin üst düzey yöneticileri yer aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org