BOSCH Aktif Karbon Filtresi: Kötü kokular için birebir

BOSCH Aktif Karbon Filtresi: Kötü kokular için birebir
  • Güncel
  • 16 Nisan 2015 17:53
  • 1.548

Bosch Aktif Karbon Filtresiyle Aracınız da Ciğerleriniz de Temiz Hava Alsın

 Sürücü ve yolcuları polen, toz ve diğer kirleticilerden korur
 Kötü kokuları ve zararlı gazları emer
 Araç içine temiz ve ferah hava sağlar
 Tüm araç marka ve modellere uygundur

Bosch Aktif karbon kabin filtresi geliştirilen elektrostatik yüklü mikro elyaflardan oluşan orta elyaf katmanı teknolojisiyle teneffüs edilen havadaki en küçük parçacıkları dahi filtreleyerek temiz bir hava sağlar. Bosch kabin filtresi mevsimsel değişikliklerde artan kurum, polen, kir parçacıkları ve kirleticileri güvenli bir şekilde filtreler, özellikle alerjisi veya astım rahatsızlığı olan kişiler için ciddi ölçüde koruma sağlar.

Bosch Kabin Filtresi ile konfor ve sağlık birarada

Sık sık araç kullanan ve direksiyon başında uzun zaman geçiren sürücüler için azami derecede konsantrasyon gereklidir. Bu nedenle, araç içerisinde hava olabildiğince ferah ve polensiz olmalıdır. Seyir halindeyken araç, elektrik süpürgesi gibi kirleri toplar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki aracın içi hareket halindeyken, durduğu zamana göre altı kat daha kirli havaya maruz kalıyor. Bosch kabin filtreleri elektrostatik sarj teknolojisiyle orta mikrofiber katmanında en küçük solunabilir partikülleri dahi havadan ayırarak sürücü ve yolcuları polen, toz ve diğer kirleticilerden korur. Aktif karbon filtrelerde yer alan aktif karbon tabaka kötü kokular ve zararlı gazları emer. Bu sayede sıkışık trafikte veya tünellerde dahi temiz ve ferah hava sağlar.

Teknolojik tasarım, maksimum koruma

Bosch kalitesi ve teknolojisiyle üretilen aktif karbon kabin filtresi, dışarıdan bakılınca anlaşılamayan Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış, tamamen doğal aktif karbon katmanıyla küçük bir teknoloji harikasıdır. Kabuklar hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmış bir ortamda karbonlaştırılıp, sıkıştırılmıştır. Bosch Kabin Filtreleri neredeyse tüm araç marka ve modellere uyumludur. Teknolojik tasarımıyla kurum, polen, kir parçacıkları ve kirleticileri güvenli bir şekilde filtreleyerek sürücü ve yolcu sağlığını korur. Zararlı egzoz gazları ve ozonun filtrelenmesini sağlarken fanda veya ön camda biriken kalıntıların ciddi ölçüde azaltılmasını sağlar. Uzmanlara göre kabin filtreleri her 15.000 km’de veya en geç bir yılda bir kez mutlaka değiştirilmelidir.

Mevsim değişiklikleriyle artan polenler ve kir parçacıklarına karşı Bosch Kabin Filtre çeşitlerini görmek ve detaylı bilgi almak için http://tr.bosch-automotive.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İstatistiklerle Bosch Aktif Karbon Kabin Filtreleri

 1 gram aktif karbon yaklaşık 1000 m² iç yüzeye sahiptir
 1 çay kaşığı kadar aktif karbon, yaklaşık bir futbol alanının yüzeyine eşittir
 Tutulan en küçük parçacık insan saç telinin çapından yaklaşık 500 kat daha küçüktür
 Bosch Aktif Karbon Kabin Filtreleri -40 ila +85°C arasında güvenli işlev görür
 Çapları 0,0025 mm’den küçük olan solunabilir parçacıklar, elektrostatik yükleme gibi çeşitli filtre mekanizmaları ile filtrelenir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ