Bravo Murat Bostancı-Onur Vatansever

Bravo Murat Bostancı-Onur Vatansever

Ve Türkiye’ye ilk Avrupa Ralli kupasını kazandıran takım Castrol Ford Team Türkiye

Serdar Bostancı yönetimindeki Castrol Ford Team Türkiye 5’te 5 yaparak. Avrupa Ralli Kupasını kazandı.

Murat Bostancı ve Onur Vatansever, birinci geldiler.

Toksport WRT’nin Ford Fiesta R5’i ve teknik desteği ile Avrupa Ralli Kupası’nın 12. ayağı olan Croatia Rally 2015’e katılan Castrol Ford Rally Team pilotu Murat Bostancı, bu yarıştan 1.lik ile ayrılarak Avrupa Ralli Kupası’nı ülkemize getiriyor.
2015 Avrupa Ralli Kupası’nda dahil Crotia Rally, Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı-Onur Vatansever’in zaferi ile sonuçlanırken, ekip bu birincilikle Avrupa Ralli Kupası’nı kazanmayı garantilemiş oldu…

02-03 Ekim tarihlerinde Hırvatistan’da düzenlenen 2015 Avrupa Ralli Kupası’na dahil Crotia Rally, Murat Bostancı-Onur Vatansever ekibinin zaferi ile sonuçlandı. Bu sezon ülkemizi Avrupa Ralli Kupası’nda temsil eden Castrol Ford Team Türkiye takımından Bostancı-Vatansever, bu yarışla kupadaki 5.zaferini kazanarak sezonun bitimine 3 yarış kala Avrupa Ralli Kupası’nı kazanmayı garantiledi.

Sezona Bulgaristan Rallisi zaferi ile başlayan, daha sonra İstanbul’daki Bosphorus, Bulgaristan’daki Sliven ve Sırbistan’daki Serbia rallilerini kazanan rallilerini kazanan Murat Bostancı-Onur Vatansever, en yakın rakipleri Birleşik Arap Emirlikleri’nden Rashid Al Ketbi-Karina Hepperle’nin önünde zafere ulaşmayı başardı.

Ülkemize otomobil sporlarındaki en önemli başarılardan birisini kazandıran Castrol Ford Team Türkiye takımı ve Murat Bostancı-Onur Vatansever ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ