Cacharel’den Şıklığın Garantisi

Cacharel’den Şıklığın Garantisi

Ceket ve Triko

Cacharel, sonbaharın serin aylarında ne giyeceğim derdine çare olarak iki kıymetli alternatif sunuyor; ceketler ve hafif trikolar. Her türlü kıyafet ile uyum sağlayabilecek ceketler ve kıymetli yünler ile dokunmuş trikolar gustonuzu ön plana çıkaracak.
Ceket ile Gelen Şıklık
Cacharel’in ceket önerilerini hafta içi gömlek ve kravatlarla; hafta sonu ise triko ve denim pantolonlarla eşleştirebilirsiniz. Yarım astarlı yünlü blazer ceketler ise sezon başından sonuna kadar hemen her ortamda farklı kombinasyonlar ile alternatif sunduklarından dikkat çekiyor. Maksimum hafiflikte kruvazeler, iri kareli blazer ceketler, klasik takıma modernlik katarak tek düğme detayının uyarlandığı ceketler Cacharel’in zengin ürün skalasına dahil olan tasarımlardan.
Cacharel ile Hafif Hissetme Lüksü

1477409549_cach_sf_fw16_f25_043
Değerli Cacharel trikolarının hikayesi Avustralya’nın en ince merinos yünlerinin İtalyan tezgahlarında eğrilerek iplik haline gelmesiyle başlıyor. Doğallığı gereği hacimli olan ama hafiflik hissi veren lif özelliği ile Cacharel trikoları, hem hafiflik hem de ısı değişimlerine kolay yanıt verme özelliği ile sezonun vazgeçilmezlerinden. T-shirt hafifliğinde ve seyrekliğinde örülmüş balıkçı triko, doğanın renklerine bürünmüş trikolar, yarım balıkçı triko gibi tasarımlar öne çıkanlar arasında.
Cacharel Hakkında
Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 17 ülkede lisans sahibi Aydınlı Grup tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir giyim stili sunan son koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de 20, yurt dışında 38 olmak üzere toplam 58 mağazaya sahip olan Cacharel, zarif giyim sanatı ve modernizmin sembolü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ