ÇELİK MOTOR, ON İletişim ile anlaştı

ÇELİK MOTOR, ON İletişim ile anlaştı
  • Güncel
  • 6 Mayıs 2015 06:03
  • 1.699

ÇELİK MOTOR İLETİŞİM ÇALIŞMALARINI ON İLETİŞİM İLE BİRLİKTE YÜRÜTECEK

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor, iletişim danışmanlığı hizmetini On İletişim’den alacak.
On İletişim, Çelik Motor’un bünyesindeki KIA, Çelik Motor Filo, ikinciyeni.com ve Garenta markalarının iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, 55. Yılını kutladığı 2015 yılında iletişim çalışmalarına da hız veriyor. İsim ve yapısını değiştirmeden aralıksız bir şekilde sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket unvanına sahip olan Çelik Motor, iletişim danışmanlığı hizmetini On İletişim’den alacak.

On İletişim sahip olduğu deneyimlerle, Çelik Motor bünyesindeki otomotiv endüstrisine yön veren markalardan KIA’ya; filo kiralama sektörünün en yenilikçi şirketlerden Çelik Motor Filo’ya; online 2. el araç açık artırma platformu ikinciyeni.com’a ve yeni nesil rent a car markası Garenta’ya değer katmaya çalışacak.

ON İletişim Hakkında
Marka ve stratejik iletişim danışmanlığı, etkinlik tasarımı ve yönetimi, spor iletişimi ile yaratıcı içerik hizmetleri sunan On İletişim, birlikte çalıştığı markalara yüzde 100 odaklanarak hizmet vermektedir. Kendini marka iletişim ekibinin bir parçası olarak tanımlayan On İletişim, imza atmış olduğu özgün fikir ve projeleriyle markalara, kurumlara değer katmaktadır.

On İletişim’in müşteri portföyünde Çelik Motor ile birlikte; Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com; Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET; dünyanın en büyük pompa sistemleri üreticilerinden Wilo; dijital pazarlamanın her kanalında çözümler sunan ODC İş Çözümleri; Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği (MÜMSAD) bünyesinde faaliyet gösteren Bitki ve Meyve Çayları Kategorisi; Türkiye’de süt ve et sektörlerinin ve bu sektörlere bağlı olan sanayinin gelişmesi için çalışmalar yapan SETBİR; yeme-içme sektöründe elde ettiği başarı ile her geçen gün büyüyen Kahve Diyarı; çeşitli oyun stüdyolarını ve bir oyun yayın firmasını aynı çatı altında buluşturan Ingame Group; Türkiye ilk ve tek organik tasarımcısı Nejla Güvenç NEJ ve Türkiye Bilardo Federasyonu bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org