www.autowritetr.com

Charron, KOÇ Müzesi’nde

Charron, KOÇ Müzesi’nde
  • Güncel
  • 17 Şubat 2015 13:25
  • 1.558

Artık Üretimi Olmayan “Charron Otomobil” Rahmi M. Koç Müzesi’nde

Türkiye’de ulaşım, endüstri ve iletişim tarihine adanmış ilk önemli müze olan Rahmi M. Koç Müzesi, koleksiyonuna çok özel yeni bir objeyi daha ekledi. 1922 yılında Fransa’da üretilen Charron marka otomobil Rahmi M. Koç Müzesi’nde meraklılarını bekliyor.

14.000 adet değerli objenin sergilendiği Rahmi M. Koç Müzesi’nde, koleksiyona eklenen her yeni obje ile teknolojik başarılarla ilgili bilgi vermenin yanı sıra ziyaretçilerinin yaratıcılık ve zihinsel çarklarının da harekete geçirilmesi hedefleniyor.

Yıllar geçtikçe koleksiyonunu büyüten ve zenginleştiren Rahmi M. Koç Müzesi, ulaşım ve endüstri tarihine ışık tutmaya devam ediyor. Rahmi M. Koç Müzesi, sergi koleksiyonuna 2015 yılı itibariyle Charron marka otomobili dahil etti.

Artık Üretimi Olmayan Charron Marka Otomobil
Bugün artık üretilmeyen Charron marka otomobil ise 1922 yılında yapılmış. Orijinal motoru ile beraber sergilenen otomobilin ilginç de bir hikayesi var. Araba neredeyse hiç kullanışmamış bir durumda İngiltere Kensington’daki eski bir garajda bulunmuş ancak içinde kime ait olduğuna dair herhangi bir belgeye rastlanmamış.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org