www.autowritetr.com

Custom’lar için MOTUL

Custom’lar için MOTUL

El emeği göz nuru motosikletler için

Özel yapım yada modifikasyonlar ile kişiselleştirilen motosikletlerin bakımı, sanat eseri sayılabilecek bu motosikletlerin kendileri kadar özel ve önemlidir. Her detayı üzerinde saatlerce düşünülen ve uğraşılan custom motorlar en iyisini hak eder.

Türkiye’de Custom Motosiklet Denince…
Türkiye’de çok sayıda özel yapım motosiklet tutkunu var. Motosikletini emin ellerde yaptırmak isteyen bu tutkunlar aynı zamanda kimin elinden çıktığına da çok dikkat ediyorlar. İstanbul Seyrantepe’de motosikletlerden sanat yaratan iki kardeş Can ve Mert Uzer kardeşler; Bunker Custom ismini verdikleri garajlarında hazırladıkları onlarca özel yapım motosiklet için Motul ürünlerini tercih ediyorlar.

Ürün Kalitesi Vazgeçilmez!
Hazırladıkları her bir motosikleti en ince detayına kadar düşünen, üzerinde günler, aylar boyu çalışan ekip için kalite bu işi olmazsa olmazı! Bu sebeple de Motul yağlarını ve Motul MC Care ürünlerini kullanıyorlar. Motul’un motosiklet sıvıları ve bakım ürünleri konusundaki uzmanlığına güvenen Can ve Mert, hazırladıkları motosikletlerde en iyisi ve en kalitelisinden asla vazgeçmiyorlar.

Motul, Motosiklet Sevdalılarının Tercihi
Motul, özellikle motosikletine düşkün ve değer veren kullanıcıların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de motosiklet kullanıcılarının büyük bir kısmı, motosikleti sadece ulaşım aracı olarak görmüyor. Hayat felsefesi ve yaşam biçimi olarak motosiklet kullanan kişilerin çoğunluğu Motul ürünlerini tercih ediyor. Tüm Dünya’daki en prestijli motosiklet yarışlarında teknoloji sponsoru olarak yer alan Motul, güvenirliğini,zorlu koşullarda en iyilerin tercihi olmasından sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org