www.autowritetr.com

Devrim Yaratan Ace 16 Primeknit krampon bu gün sahalarda

Devrim Yaratan Ace 16 Primeknit krampon bu gün sahalarda

adidas, devrim yaratan Primeknit malzemesini yeni nesil ACE kramponlarında kullanarak tasarladığı ACE 16.1 PRIMEKNIT’i tanıttı.

Sahalarda üstünlük sağlayan ACE 16.1 PRIMEKNIT, 3 Şubat’tan itibaren oyunculara sahaya çıktıklarında hakimiyet kurmaları için benzersiz konfor, kontrol ve güven sağlayacak.

Primeknit, ilk defa kramponun sayasını tamamen kaplayarak oyuncuların her vuruşta ve kramponun her bölümünde, herkese hükmedebilecekleri 360 derece bir kontrol sağlıyor. 3D örgü yapısı benzersiz uyum ve tutunma sağlıyor. Saya boyunca uzanan, özel olarak tasarlanmış örgü bölgeler oyuncunun ayağına uyum sağlamak için gevşek ve sıkı örgülerden oluşuyor ve mükemmel top hakimiyetine olanak sağlıyor.

Yeni örgü destek sistemi, ayak bileğini çorap gibi sararak ayak ve krampon arasındaki geçişi kolaylaştıran yapı ile mükemmel uyum ve denge sunuyor böylece oyuncular sahada güvenle üstünlük sağlayabilir. Geliştirilmiş sprint frame çivi tasarımı, top üzerinde mükemmel dengeyi, tutuşu ve kontrolü mümkün kılarken, genişletilmiş topuk cebi de yeni nesil ACE 16.1 PRIMEKNIT’te konfor sağlıyor.

adidas Football Tasarım Başkan Yardımcısı Sam Handy, futbol inovasyonları alanında lider olduklarını ifade ederek şöyle konuştu: “ACE 16.1 PRIMEKNIT’te bunu görmek kolay. Pazarda benzeri olmayan, benzersiz konfor ve destek sağlayan, adidas’ın tasarım DNA’sının yeni ifadesi olan bir krampon ürettik.” “ACE ailesine farklı bir şey eklemek bizim için önemliydi. ACE 16.1 PRIMEKNIT ile tüm futbolcuların performansını arttıracağız.”

ACE 16.1 PRIMEKNIT 699TL, Ace 16.1 539TL, Ace 16.2 329TL, Ace 16.3 239TL, Ace 16.4 199TL’lik satış fiyatlarıyla adidas mağazalarında ve shop.adidas.com.tr/ace_16 sayfasında 3 Şubat’tan itibaren satışa sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org