Doğuş Oto’dan Kartal’a büyük yatırım!

Doğuş Oto’dan Kartal’a büyük yatırım!

Doğuş Oto, son tesisini Kartal’da faaliyete açtı. Doğuş Oto Kartal, Volkswagen Binek Araç, Audi, Porsche ve Volkswagen Ticari Araç markaları için müşterilerine yetkili satış hizmeti verirken, Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Porsche ve Volkswagen Ticari Araç markaları için ise yetkili servis hizmeti veriyor.

DOD markasıyla ikinci el araç alım satımının da yapıldığı Doğuş Oto Kartal’da kredi, kasko, ekspertiz, aksesuar gibi otomotiv ile ilgili tüm çözümler aynı çatı altında sunuluyor.

Anadolu yakasının tek Porsche Merkezi
Anadolu yakasının tek Porsche Merkezi olan Doğuş Oto Kartal’da, konfigürasyon odasında Porsche tutkunları hayallerindeki spor otomobili diledikleri gibi oluşturabiliyor. Zengin test araç parkı ile de aracı deneyimlemek isteyen misafirlerine unutulmaz bir sürüş keyfi yaşatıyor.

Uluslararası standartlarda en yeni Volkswagen Yetkili Satıcısı
Doğuş Oto Kartal Volkswagen Showroom’unda geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Volkswagen Binek araç ve Volkswagen Ticari araç severlerin istedikleri donanımda ve renkte aracı görebildikleri showroom, markanın uluslararası standartlarının en yeni örneklerinden birini yansıtıyor.

Audi’ler ile sanal test imkanı
Aynı zamanda Audi Sport Yetkili Satıcısı da olan Doğuş Oto Kartal’da, Audi’nin performans serisi olan S ve RS Ailesi’nin tüm modelleri tutkunlarıyla buluşuyor. S ve RS modellerine, Doğuş Oto Kartal’daki tüm satış ve servis işlem süreçlerinde, özel Audi Sport danışmanları eşlik ediyor. Dünyanın sayılı şehirlerinde bulunan Audi dijital uygulamaları yakında yeni tesiste hizmete girecek. Yeni bir Audi sahibi olmak isteyenler, araçlarını Audi’nin en yeni simülasyon ve konfigürasyon sistemi olan teknolojiyle, dev LED ekranlarda araçlarını seçip, kişiselleştirip sanal olarak test edebilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ