DRD’ye yatırım yapılabilir

DRD’ye yatırım yapılabilir

S&P ve FITCH’den onay geldi

TÜRKİYE’NİN, TAMAMI YERLİ SERMAYELİ EN BÜYÜK KİRALAMA ŞİRKETİ ÜNVANINA SAHİP DRD’YE, KONUSUNDA DÜNYANIN EN PRESTİJLİ DERECELENDİRME KURULUŞLARI ARASINDA YER ALAN S&P VE FITCH’TEN ULUSAL DÜZEYDE “YATIRIM YAPILABİLİR” DEĞERLENDİRMESİ

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları tarafından 2011 yılından bu yana
“yatırım yapılabilir” seviyede değerlendirilen DRD, S&P ve Fitch Ratings tarafından aynı anda kiralama sektöründe, notu halka açık ve ulusal düzeyde yatırım yapılabilir tek şirket oldu.

Türkiye’nin tamamı yerli sermayeli en büyük filo kiralama markası DRD, istikrarlı gelişimini, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları S&P Global Ratings ve Fitch Ratings Services’in yayınladığı değerlendirme raporlarıyla tescilledi. Fitch Ratings, DRD’nin konsolide yapısını “yatırım yapılabilir” kategori içerisinde değerlendirdi ve uzun vadeli ulusal notunu ‘BBB-, söz konusu nota ilişkin görünümünü ise ‘Stabil’ olarak belirledi. S&P Global Ratings Services tarafından ise ‘BBB’ notu ile yine ‘Stabil’ olarak derecelendirilen DRD kiralama sektöründe, iki farklı şirketten aynı anda ‘notu halka açık ve ulusal düzeyde yatırım yapılabilir’ seviyede notu alan olan tek şirket oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org