Efsane Yarış Mille Miglia, Alfa Romeo’nun Zaferiyle Sonuçlandı

Efsane Yarış Mille Miglia, Alfa Romeo’nun Zaferiyle Sonuçlandı

Dünyadaki efsanevi yarışlar arasında kendine yer eden Mille Miglia,Roma-Brescia rotasında gerçekleşti. Yüzlerce klasik otomobilin katıldığı yarışta, bu sene 50 adet Alfa Romeo start aldı. Alfa Romeo’nun Heritage (miras) departmanı tarafından desteklenen resmi takımının tüm yarış otomobilleri bitiş çizgisini geçerken; 1929 Alfa Romeo 6C 1750 Super Sport yarışı birincilikle tamamladı.

Alfa Romeo, 1000 Miglia 2021

Etkinliğin, marka mirasıyla özdeşleşen onur konukları ise 540 HP gücündeki Giulia GTA ve GTAm oldu.

Toplamda 1.800 km’liktarihi, efsanevi dayanıklılık yarışıMille Miglia tamamlandı. Sürücüler Roma-Brescia rotasında gerçekleşen yarışta, her meydanve yerleşim birimi girişinde karşılandı ve yarış her sene olduğu gibi büyük bir coşkuyla takip edildi. 50 adet Alfa Romeo’nun start aldığı efsane yarışta ilgi ve gözler, Alfa Romeo’ların üzerindeydi.

İtalya’nın güzelliğini belgeleyenrota ve geleceğe umutla bakan tarihi bir simge Giulia GTA

foto Nicolo Campo/LaPresse 18 Giugno 2021, Roma -> Bologna (Italia) Motori Alfa Romeo, 1000 Miglia 2021 Photo Nicolo Campo/LaPresse June 18, 2021, Rome -> Bologna (Italy) Automotive Alfa Romeo, 1000 Miglia 2021

Mille Miglia’nın yaklaşık 100 yıldır bu kadar başarılı olmasının sırlarından biri otomobillerin genelde bilinen yolların dışındaki benzersiz manzaralarda ve rotalarda boy göstermesi oldu. Rota İtalya’nın doğal güzelliklerini ve aynı zamanda Alfa Romeo’ların benzersiz sürüş keyfini yaşatan yolları izliyor.Yarışta ayrıca Giulia GTA ve GTAm tüm dikkatleri üzerlerine çekerken; Modena ve Reggio Emilia’nın ardından Mille Miglia kısa süreliğine Lombardiya’ya yöneldi. Şehir, Mincio nehri boyunca uzanan geçit töreniyle otomobillerikarşıladı.

Foto Marco Alpozzi/LaPresse 18 Giugno 2021, Brescia Italia Automobilismo 1000Miglia 2021 – Quarta Tappa da Bologna a Brescia Photo Marco Alpozzi/LaPresse June 18, 2021 Italy Motor 1000Miglia 2021 – stage 4 From Bologna to Brescia

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Veronave Brescia’ya varış

Yarış boyunca çok sayıda insan konvoyun geçtiğini görmek için sokaklara çıktı. Mille Miglia günlük yaşamın devam ettiği sokakları motor sesleriyle doldururken otomobillerin geçişişine izleyicilerin alkışları da eşlik etti. Konvoy geçerken, ülkenin kartpostal mükemmelliğindeki güzellikleri bir başka güzellikle hareket ve canlılık kazandı. Mille Miglia’ya tanıklık eden Verona’daki büyük meydan Piazza Bra, Desenzano’dan Sirmione’ye ve Salò’ya kadar uzanan Garda Gölü kıyılarında ölümsüzleşmeyi bekleyen birbirinden güzel manzaralar rotaya renk kattı.

Stellantis Heritage (Miras) Başkanı Roberto Giolito pilotajındaki misafir araç Alfa Romeo 1900 Sport Spider Brescia’ya saat 16:30’da ulaşırken konvoyun geri kalanı onu takip etti. Kazanan ise Vesco ve Salvinelli ikilisinin kullandığı 1929 Alfa Romeo 6C 1750 Super Sport oldu. Böylece Mille Miglia’nın çok özel bir yarışı daha sona erdi ve “Kırmızı Ok” ile Alfa Romeo arasındaki bağı güçlendirmeye devam etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org