Emine ÖZATA’dan Nar-ı Aşk

Emine ÖZATA’dan Nar-ı Aşk

Karşılıksız Aşkı Anlatan Sözler, Kalbe Dokunuyor

10 Ekim 1987’de Çorlu’da doğan EMİNE ÖZATA, Trakya Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı Keman Bölümünden başarı ile mezun oldu. Mezuniyetinden sonra Trakya Oda Orkestrası 1 yıl görev aldı. Çeşitli müzik okullarında keman ve piyano hocalığı yapan EMİNE, halen Tekirdağ Belediye Konservatuvarında Keman öğretmenliğine devam etmekte.
Çocukluk yılarından itibaren müziğin içinde olan ve müzikal kariyer yapmak isteyen EMİNE ÖZATA, çok sevdiği ve hayatının merkezine koyduğu müziğin eğitimini aldı, keman ve piyano çalıyor.
Bir yandan okuluna devam ederken, bir yandan profesyonel olarak çalışmaya başladı. Çeşitli TV programlarında orkestra solisti olarak yer aldı, değişik mekanlarda programlar yaptı, uzun saatler canlı performans sergiledi.
Bir yandan bu çalışmaları yaparken, bir yandan beste yapmaya ve söz yazmaya başladı. Uzun yıllardır biriktirdirdiği bu şarkılardan “Ateşe Yürü”, “Nar-ı Aşk”, “Yalanlar” ve “Zamansız” isimli 4 tanesini We Play-We Pop etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.
EMİNE ÖZATA’nın çıkış şarkısı olarak seçtiği “Nar-ı Aşk”, sanatçının kendi anlatımıyla: “Karşılıksız aşkı anlatan bir şarkı. Aşkın içinde kaybolmanın,kendinden vazgeçmenin şarkısı…”
3 Ekim 2014’te tüm dijital platformlarda yerini alan, Nar-ı Aşk, tüm sevenlerin kalbine dokunacak.

Detaylı Bilgi için
İşimiz Müzik
Zeynep Göktürk
(549) 293 98 33
[email protected] [email protected]
www.isimizmuzik.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ