www.autowritetr.com

Euromaster’dan 2016’da 11 yeni franchise

Euromaster’dan 2016’da 11 yeni franchise
  • Güncel
  • 29 Kasım 2016 06:41
  • 1.641

Araç bakım devi Euromaster, Türkiye’deki büyümesini sürdürdü. Genel Müdür Skrzypczak, “2016 yılında Türkiye’de yaşanan zorlu koşullara rağmen büyümeye devam ettik. Bu yıl 11 yeni franchise verdik” dedi.

Yüzde 100 Michelin Grubu iştiraki olan Euromaster, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı için franchiseeleri ve anlaşmalı referans tedarikçileriyle Antalya’da buluştu.

2012 yılı Eylül ayında Türkiye pazarına giriş yapan lastik ve araç bakım uzmanı Euromaster, dördüncü Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nı Antalya Cornelia Diamond Hotel’de gerçekleştirdi. Euromaster çalışanları, Euromaster franchiseeleri ve Euromaster’ın anlaşmalı referans tedarikçileri olan; Michelin, Exxon Mobil ve Bosch’un da katıldığı Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda 2016 yılı değerlendirmesi ve 2017 yılı stratejileri paylaşıldı.

Açılış konuşmasını Euromaster Türkiye Genel Müdürü Hervé Skrzypczak’ın gerçekleştirdiği toplantı, ünlü oyuncu Cenk Doğar’ın eğlenceli sunumuyla renklendi. Skrzypcak, 2016 yılında Türkiye’de yaşanan zorlu koşullara rağmen, Euromaster olarak büyümeye devam ettiklerini ve bu büyümenin lastik satışı yanında Euromaster ağının sunduğu araç bakım servisleri sayesinde olduğunu belirtti.

Değişen müşteri beklentilerini karşılamak ve zorlu pazar koşulları ile mücadele edebilmek için Euromaster’ın doğru bir iş ortağı olduğunun altını çizen Skrzypczak, 2016 yılında 11 yeni franchiseenin daha Euromaster ağına katıldığının ve yeni yatırımcılarla birlikte güçlenmeye devam ettiklerinin de müjdesini verdi.

Toplantı sonrasında gerçekleştirilen gala yemeğinde tekrar bir araya gelen Euromaster ailesi, Mustafa Keser’in performansıyla keyifli anlar geçirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org