www.autowritetr.com

EYÜP ATEŞ: Bu isme dikkat edin!

EYÜP ATEŞ: Bu isme dikkat edin!
  • Güncel
  • 15 Nisan 2015 05:52
  • 2.996

Bundan sonra AUTOWRITE Grup’a yeni bir isim dahil oldu. Yeni bir EKBER ONUK olur mu?

“Merhaba, ben Eyüp Ateş.
1995 yılında İstanbul’da doğdum. Otomotiv mesleğine duymuş olduğum merak, çocukluk yıllarımda oyuncakları parçalamakla başladı.
Yedi-sekiz yaşlarıma geldiğimde sokakta arkadaşlarım oyun oynarken ben kendimi evimize yakın mahalle arasında, 20 m2 ‘lik torna atölyesinde buldum. İlk işim torna atölyesinde ustalarıma kahvaltı hazırlamak ve makineleri temizlemekti.
Lise yıllarına geldiğimde Bahçelievler’de teknik bir lisede Makine bölümünü okudum. Dokuzuncu sınıf bittiğinde mesleğimde ilerlemek adına internet ortamında bir mühendislik sitesi kurdum ve bu site hâlâ etkinliğini sürdürüyor.
Lise yıllarında sosyal medyayı benim gibi otomotiv meraklılarıyla ve bu konuda uzman olan insanlarla tanışmak, çevre edinmek için kullandım. Vaktimi sürekli araştırma yaparak geçirmemin yanında boş zamanlarımda çalıştığım sanayideki ustalarımın değerli bilgilerinden yararlanmaya devam ettim. Lisede ikinci sınıfa geçtikten sonra İstanbul’da bulunan bir üniversitenin kendi kulübünün düzenlemiş olduğu uçak-uzay derslerine katılmaya başladım. Lisedeki stajımı bir otomotiv, kalıp ve savunma üzerine üretim yapan şirkette yaptım. 2012 yılında sekiz kişiden oluşan bir ekiple milli bir tank projesi oluşturduk.
Daha sonra yerli elektrikli otomobil 3Gen/Sapmaz Projesi’nde yer almaya başladım. 2015 Mart ayına kadar görevim sürdü.
Eğitimim İstanbul’da olduğundan yerli bir otomotiv şirketinde otomobillerini tasarlama görevine başladım. 2015 yılında savunma sanayi alanında faaliyet gösteren bir şirketin düzenlemiş olduğu uluslararası bir askeri kara araçları yarışması için Sınır 6×6 adlı projemi hazırladım.
Otomotiv işi ekiple yapılacak bir iş ve ileride yerli marka otomobil konusunda çalışmalarıma devam etme düşüncesindeyim. “Bazen tarih yazmak için birden fazla efsanenin aynı çatı altında buluşması gerekiyor.” sözünü ilke edindim. Bir gün sağlam adımlarla kuracağım ekiple birlikte, yerli marka otomobil yolunda başarıların altına imzamı atmak istiyorum. Bunun için sürekli çalışıyorum; kendimi geliştirirken yanımda da bazı kişileri büyük resmi görmeye hazırlıyorum.
Vatanını seven ve dünya çapında tanıtım görevini üstlenen bir kişiyim. Ülkemizi çok yakın bir zamanda uluslararası bir projede temsil edeceğim ve bu projenin hazırlıklarını devam ettiriyorum.”
Diyerek kendini tanıtıyor.
Eyüp Ateş, uzun süredir yitirdiğim umudumu yeniden ateşledi. Sanırım, gençler hala bir takım konularda bizlere umut vaad edecekler. İnşallah hepsinin dilekleri yerine gelir. Bizlerin sadece yapacağı, böyle yetenekli kardeşlerimizi desteklemek.
HOŞGELDİN EYÜP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org