Fatih TÜRKMENOĞLU, T24’deki yazılarına devam ediyor.

Fatih TÜRKMENOĞLU, T24’deki yazılarına devam ediyor.

Fatih TÜRKMENOĞLU, “Yola çıktım, yoldan çıktım !” köşesinde, günlük hayattaki bazı tespitlerini okuyucularına aktarmış. Genlerindeki “belgeselcilik” ve “kültür” öğelerini iyi harmanlamış. Kalemde iyi olunca ortaya keyifli bir yazı çıkmış.

“Yılbaşı öncesi çılgın bir İstanbul haftası

Herkesin sorgusu kendiyle ve kendi içinde. Mahkeme, yargıç, savcı, karar; hepsi orada. Yılbaşı da o sorguların, yeni kararların ve doğacak yeni ben’in en doğru zamanı! E o zaman herkese iyi ki doğdun, iyi ki yeniden doğdum!

Hayatla farklı bir ilişkim var. Zaman, birlikte akmam gereken bir dans partneri sanki. Boşa giden her saniye, içime oturan bir küçük öküz. Kendimi bildim bileli böyleyim.” Kelimeleri ile başlayan yazısının devamı aşağıdaki linkte.

https://t24.com.tr/yazarlar/fatih-turkmenoglu/yilbasi-oncesi-cilgin-bir-istanbul-haftasi,38055

Okumanızda fayda var. Hoşunuza gidecek bir üslupla kurgulanmış keyifli bir yazı.

Fatih Türkmenoğlu kimdir?

Fatih Türkmenoğlu İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olduktan sonra New York Üniversitesi’nde ‘işletme diploması’ programını bitirdi.
University of Michigan’da bir yıl ‘konuk gazeteci’ olarak seminerler verdi. Northwestern Üniversitesi’nde Ortadoğu bölümünde araştırma yaptı. Kent Üniversitesi’nde ‘klinik psikoloji’ yüksek lisansı yaptı. Çeşitli terapi eğitimleri aldı, almaya da devam ediyor.

Gazeteciliğe 1995 yılında Sabah grubunda başladı. Sabah ve Yeni Yüzyıl gazeteleri ile Aktüel, Esquire, Cosmopolitan dergilerinde gezi, izlenim yazıları yazdı, çok sayıda röportaj yaptı.

Kuruluş döneminde ilk özel haber kanalı olarak yayına başlayan NTV’ye geçti. Beş yıl çalıştığı kurumda hazırlayıp sunduğu programlarla ödüller kazandı. İzleyen dönemde geçtiği CNN Türk televizyonunda 13 yıl boyunca gezi programları ve belgeseller hazırladı ve sundu.

Milliyet, Cumhuriyet ve Hürriyet Seyahat için yıllarca yazı yazdı. CNN International televizyonu için Türkiye’den uzun süre haber yaptı.

Her Perşembe Saat 4’te“, “Hayat Gezince Güzel“, “Türkiye’de Görülmesi Gereken 101 Yer“, “Amerikan Rüyası Tabirleri“, “Üç Kuruş Fazla Olsun Kırmızı Olsun” adlarıyla beş kitabı yayımlandı.

Moderatör, sunucu olarak da çalışan, şirket yöneticileri ve bürokratlara sunum teknikleri ve medya ile ilişkiler konularında danışmanlık yapan ve TedX konuşmacısı olan Türkmenoğlu, uzman klinik psikolog olarak da danışan kabul ediyor.

ABD ve Türkiye’de yaşıyor. Evli ve iki kız çocuk babası.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org