FIAT Panda

FIAT Panda

Fiat Panda, Yeni“City” Donanım Seçeneği ile Satışa Sunuldu

FIAT markasının ikonik şehir otomobili Panda, yeni donanım seviyesi “City” ilesatışa sunuldu.Şehir içindeki çevik sürüş imkanının yanında; Cross görünümlü tavan rayları ve yan çıtaları ile şık tasarım detaylarına sahip olan Panda, yeni donanımı ile renkli karakterinden, doğa dostu hibrit performansından ve eğlenceli görüntüsünden ödün vermiyor.

Panda “City”kompakt yapısı,5’inçlik Bluetooth’lu multimedya ses sistemi,eğlenceli dış renkleri ile hem fonksiyonel hem de çevreye duyarlı olarak öne çıkıyor. 

Fiat Panda, güncellenendonanım seviyesi“City” ve hibrit motor seçeneği ile satışa sunuldu.Yıllar içerisinde daha teknolojik, çevre dostu ve ekonomik bir otomobile dönüşen Panda, şehir içinde çevik ve renkli karakteriniyansıtırken, doğa dostu hibrit performansından ödün vermiyor.

City,Urban, Cross, Cross 4×4 ve Cross Plus 4×4 donanım seviyeleri ile tercih edilebilenFiat Panda; tüm donanım seviyelerinde 1.0 litrelik, 3 silindirli 70 HP gücündeki hibrit motoru ile yakıt tasarrufuve performansı birleştiriyor.

Fiat Panda’ nın 2022 model yılına ait “City” donanım seviyesi eylül ayında475 bin 900 TL’likfiyatla “Fiat Online” üzerindenrezerve edilebiliyor. Panda “City” ay sonuna dek Fiat’ın“Yarısı Şimdi, Kalanı Bir Sene Sonra” isimli avantajlı kampanyası ile satın alınabiliyor.

Her donanım seviyesiyle teknolojik ve çevreye duyarlı

Yeni satışına başlananteknolojik ve Cross görünümlü versiyon”City” donanım seviyesinde; siyah tavan sayları ve yan süs çıtaları, gövde rengi elektriksiz dış ve dikiz aynalar, yükseklik ayarlı direksiyon ve Cross görünümünü destekleyen renkli 15 inç stil kapak jantlar yer alıyor. City donanım seviyesinde ayrıca 5’inçlik Bluetooth’lu multimedya ses sistemi,sürücü ve yolcu ön hava yastıkları, polen filtreli manuel klima, ESP,ASR/MSR, yokuş kalkış destek sistemi, bagaj bölmesi ışığı, arka cam buz çözücü, 12v priz, dış sıcaklık göstergesi, Start&Stop, uzaktan kumandalı merkezi kilit standart olarak sunuluyor.

Panda’nın en üst donanım seviyesi olan Cross Plus 4×4’te ise otomatik klima, direksiyon üzerinde konumlanmış multimedya kumandaları; Apple Carplay ™ ve AnroId Auto ™ destekli 7’inç dokunmatik ekran, bluetooth bağlantısı, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, deri direksiyon simidi & vites topuzu, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynalarstandart olarak sunuluyor.Ayrıca, ELD (Elektronik Diferansiyel Kilidi), HDC (Yokuş İniş Destek Sistemi) ve Sürüş Modu Seçici de 4×4 versiyonlarındasürüş keyfini arttırıyor. Tüm bu özelliklere ek olarak Cross Plus 4×4 versiyonunda, modelin çevreciliğine vurgu yapan geri dönüştürülmüş kumaşlardan tasarlanan iç döşeme ve ahşap detaylı gösterge paneli ile sıcak siyah eko-deri kapı panelleri yer alıyor.Cross Plus 4×4 donanım seviyesinde dış detaylara da dikkat çekmek isteyen Panda,gümüş ve Cross görünümlü tamponlar, yan çıtalar ve tavan rayları ile ön tampondaki kırmızı çeki demirleriyle arazi aracı kimliğini tamamlanıyor. Cross Plus 4×4 donanım seviyesinde ayrıca gövde rengi elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynalarla, 15’inç çift renkli & estetik kulplu stil kapak jantlar ön plana çıkıyor.

Hibrit Teknolojisi

Panda’nıntümversiyonlarında 1.0 litrelik, 3 silindirli, 70 HP, 92 NM güç üreten, emisyon ve yakıt tüketimini minimuma indirgeyen motor görev yapıyor.Yeni üç silindirli 1.0 litrelik içten yanmalı motor, kalkış ve hızlanmalar sırasında bir

kayış yardımıyla enerji sağlarken, yavaşlama ve/veya frenleme sırasında ise; aracın sahip olduğu hareket enerjisinden yararlanarak güç üretip, yeniden kullanılmak üzere 12 Volt Li-Ionbataryasında enerji depoluyor. Ortalama yüzde 19 yakıt tüketim avantajı sağlayan hibrit motorlu Panda’da standart aküye ilaveten bir adet lityum iyon batarya bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org