FORD KUGA

FORD KUGA

Amerika’da Escape adı altında piyasaya çıkan SUV, Fiesta alt yapısında yerden daha yüksek Focus gibi.

İki turbo iki hybrid motor seçeneği ile piyasaya çıkacak Ford Kuga, 2019 sonbaharında gelecek. Hybrid versiyonları ise, 2020 başında.

Yeni FORD Kuga, 2020 için tamamen yeni bir tarz yaratıyor. Daha düşük, daha geniş ve daha uzun – bu unsurlar Ford’un söylediklerine çok daha dinamik bir sürüş deneyimi sunuyor. Korkak ızgarasının çekişme noktası olacağını düşünüyoruz, ancak geçidin geri kalanı oldukça kaygan ve kıvrımlı. Aktif panjurlar kapalı konumdayken önden EV’ye çok benziyor, çünkü çok yumuşak ve basit. Ford bir sonraki karşılaştırmayla payetleri kavradı: “Alt ön kısım Ford GT’den ödünç aldı”Nereye sorduk? Ve görünüşe göre, en düşük nokta boyunca uzanan gümüş çubuk GT’de aynı parçaya benzemek içindir. Gerçekten değil, ama iyi deneme. 

FORD KUGA, Plug-in Hibrid Atkinson döngüsü üzerinde çalışan , 2.5 litre dört silindirli motoru ile eşleştirilmiş. Ford Escape Plug-In’in elektrik serisinde resmi bir EPA numarasına sahip değil , ancak “hedef” resmen 30 artı mil.

PHEV, arka koltukların altına yerleştirilen 14,4 kWh’lık bir pil kullanıyor. Zemin, Hybrid ve Plug-In Hybrid modellerinde biraz daha yüksek, dizaynında, fazla kullanılabilir alan kaybetti.

Reklam
Reklam

Hibrid güç aktarma sistemi 198 beygir gücü ve 153 kilometrelik tork üretirken, Plug-In Hybrid aynı 153 kilometrelik bir sistemle birleştirilmiş 209 beygir gücüne çıkma rampasını oluşturur. Ford, bataryanın Seviye 2 şarj cihazında yaklaşık 3,5 saatte tam olarak artacağını söylüyor. Plug-In’de seçemeyeceğiniz bir özellik, düzenli Hibrit’te ve Escape’in diğer sürümlerinde mevcut olan dört tekerlekten çekişli sürüş. EV’yi

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ