FORD’DAN AYRILDI

FORD’DAN AYRILDI
  • Güncel
  • 30 Eylül 2014 20:03
  • 1.935

FORD ‘un Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı AYKUT ÖZÜNER; artık ZER Merkezi Hizmetler Genel Müdürü oldu. Yerine ise, ÖZGÜR YÜCETÜRK getirildi.

2010 yılından bu yana Ford Otosan’da Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Aykut Özüner Koç topluluğu çatısı altındaki bir başka şirket olan Zer Merkezi Hizmetler’e Genel Müdür olarak atandı.

Zer Merkezi Hizmetler, Koç Topluluğu şirketleri adına merkezi satın alma faaliyetlerini gerçekleştiren uzmanlık merkezi olarak hizmet sunuyor.

Medya, Hizmetler, Endirekt ve Direkt Malzeme, Lojistik gibi tedarik zincirinin birçok alanında uzman faaliyetlerini sürdürmekte olan Zer 2003 yılında kuruldu. Zer’in faaliyetlerindeki amaç, Koç Topluluğu şirketlerinin rekabet gücünü arttırmak ve şirketlerin esas işlerine odaklanmaları için stratejik bir platform oluşturmak.

Aykut Özüner 1991’de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş ve 1995’te aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 1993 yılında Pazarlama Stratejileri Müdürü olarak Ford Otosan’da çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Otomobil Ürün Müdürlüğü yapmış ve 1997 yılında Pazarlama Müdürü, 2000’de Satış Müdürü, 2001’de Ford Avrupa organizasyonunda Satış Planlama ve Ürün Yönetimi bölümlerinde görev almıştır. 2002’de Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Direktörü olmuştur. 2004-2010 yılları arasında Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. 2010 yılından bu yana Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ