FORD’UN “BAŞKANLIK ÖDÜLÜ” YİNE OTOKOÇ’UN

FORD’UN “BAŞKANLIK ÖDÜLÜ” YİNE OTOKOÇ’UN

Otokoç’un Eskişehir ve Samsun şubeleri uluslararası Ford camiasının en prestijli ödülü olarak kabul edilen Chairman Awards’ın (Başkanlık Ödülü) bu yılki sahipleri oldu.

Ford Motor Company tarafından her yıl bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesini değerlendirmek üzere düzenlediği yarışmada, Otokoç Eskişehir ve Samsun şubeleri gösterdikleri üstün başarı sonrası Chairman’s Award’ı (Başkanlık Ödülü) almaya hak kazandı.

Tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesini değerlendiren Ford Başkanlık Ödülü, Otokoç Otomotiv’in uluslararası Ford bayi ağı içinde gösterdiği üstün başarı ve performansı bir kez daha teyit etmiş oldu.

Ödül töreni sonrası değerlendirmede bulunan Otokoç Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven, “Koç Topluluğu’nun ‘Müşteri Velinimetimizdir’ felsefesi çalışmalarımıza her zaman yön veriyor. Sunduğumuz kaliteli, satış ve satış sonrası hizmetlerimizin uluslararası düzeyde itibar görüyor olması bizim doğru ve emin adımlarla ilerlediğimizin göstergesi. Müşteri memnuniyetinde göstermiş olduğumuz performansımızın birçok defa Ford’un en prestijli ödülü olarak kabul edilen Başkanlık Ödülü ile taçlandırılmış olması bizim için büyük gurur kaynağı. Otokoç ekibi olarak aldığımız ödülün bize vermiş olduğu motivasyonla çalışmalarımıza aynı heyecan ile devam edeceğiz.“ dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ