Garenta’da yenilikler her zaman ön planda

Garenta’da yenilikler her zaman ön planda
  • Güncel
  • 27 Temmuz 2016 11:26
  • 1.390

GARENTA UZUN DÖNEM KİRALAMADA BİRDEN FAZLA KREDİ KARTI İLE ÖDEME İMKÂNI VE ONLINE KİRALAMAYI HIZLANDIRAN YENİ ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor’un bünyesinde araç kiralama hizmeti veren Garenta, müşterilerine sunduğu finansal kolaylıklara bir yenisini daha ekledi. Garenta, bir yıl ve üzeri kiralamalarda Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile ödeme imkânı sunuyor. Online kiralamada sözleşme sürecini hızlandırmak için devreye alınan hızlı kurye hizmetinden de yine ilk kez Garenta müşterileri yararlanıyor.
Yeni nesil hizmetleri ile Türkiye’de araç kiralama pazarına yön veren Garenta, müşterilerinin ihtiyaçları için farklı çözümler geliştiriyor. Geçtiğimiz dönemde uzun dönem araç kiralama markası GarentaPRO’nun hizmetlerini kurumlardan bireylere doğru genişleterek sektörde yeni bir dönem başlatan Garenta, müşterilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
GarentaPRO’da müşterilere sunulan; kredi kartı ile 9 taksitle ödeme imkânı, esnek para birimi ve ödeme koşulları gibi finansal kolaylıklara “çoklu” yani “birden fazla” kredi kartı ile ödeme yapma imkânı da eklendi. Türkiye’de ilk olarak Garenta tarafından sunulan bu ayrıcalık ile müşteriler, uzun dönem kiraladıkları araçların ödemelerini, farklı limitleri olan kredi kartlarına bölerek 9 ay taksitle ödeyebiliyor.
Sözleşme sürecinde “hızlı kurye” dönemi…
2015 yılında başlattığı online uzun dönem araç kiralama sistemi ile müşterilerine, tekliften teslimata kadar tüm süreçlerin online olarak yürütüldüğü yeni bir deneyim sunan Garenta; hizmetlerinde dijitalleşme ile sektörde fark yaratırken, sunduğu online hizmetleri de geliştirmeye devam ediyor. Yeni dönemde devreye alınan “hızlı kurye hizmeti” ile GarentaPRO’da sözleşme süreci hız kazanacak. Hayata geçen tekliflerde, sözleşmenin aslı hızlı kurye ile müşterilere iletilecek. Doldurulan sözleşmelerin de hızlı bir şekilde Garenta’ya teslim edilmesi sağlanacak. Bu sayede sözleşmenin aslı gelene kadar araç teslimatı için kaybedilen zamanın minimuma indirilmesi hedefleniyor. Garenta; uzun dönem araç kiralamada Türkiye’de bir “ilk” olan bu hizmetiyle araç teslimatını hızlandırırken, sözleşme sürecini de sadeleştirecek.
Geniş bir müşteri profiline seslenen Garenta’nın uzun dönem araç kiralama markası GarentaPRO’nun fark yaratan diğer hizmetleri arasında; yeni kurulan şirketlere ve bireylere araç kiralama, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren büyük araç filosu, 7/24 hizmet anlayışı, orijinal yedek parça ve yetkili servisler, araç yolda kaldığında ikame aracın 24 saat içinde hazır olması ve müşterilerin güvenliğinin ön planda tutulması yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org