“Giovane G.” Aqua Florya AVM’de açıldı.

“Giovane G.” Aqua Florya AVM’de açıldı.

Türk Erkek Giyiminde “Giovane G.” markasıyla hızlı büyümeye giren Ercem Tekstil A.Ş., açtığı mağazalarla satış alanını %45 genişletti.

Son iki yılda açtığı mağazalarla yurtiçinde 21 konsept mağaza sayısına ulaşan marka, satış alanını %45 büyütmüş oldu.
2016 yılının nisan-eylül döneminde 4 mağaza ve 3 bayiliği bünyesine katan“Giovane G.”
Türkiye’de erkek moda perakendesinde, 22 ilde 45 satış noktasına ulaşmış bulunuyor.

_rta6728
“Giovane G”nin yeni mağazalarından olan Aqua Florya AVM’nin 26 Ekim Çarşamba günü yapılan açılışına iş, spor ve sanat camiasından yoğun katılım oldu. “Giovane G.” Yönetim Kurulu Üyesi Başkanı Cemal Şenoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cüneyt Mutkan ve Genel Müdür Zaur Samedov’un ev sahipliğini yaptığı açılışa; Sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimlerden Teknik direktör Abdullah Avcı, LASİAD başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca modacı Niyazi Erdoğan, Doç Dr İlknur İnegöl ve tanınmış bir çok iş adamı katıldı.

_rta6852
“Giovane G.” markalı tüm ürünler geniş bir koleksiyonla Floryalılar’la buluşacak.
Dünyanın en büyük tematik akvaryumuna sahip Aqua Florya AVM gerek Türkiye’den gerek dünyanın birçok ülkesinden hergün binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. İstanbul Avrupa Yakası’nın en niş alışveriş merkezlerinden biri olan Aqua Florya AVM’de birçok tanınmış marka faaliyet gösteriyor. “Giovane G.” markasının yeni konsept mağazası olan Aqua Florya, 254 m2’lik geniş mekanı ve geniş koleksiyonuyla hizmet verecek. Aqua Florya Mağazası, aynı zamanda yeni nesil mağazacılık konseptiyle “Giovane G.” Markasının örnek mağazası olma özelliğini de taşıyor.

_rta6845
Kişiye özel dikim ilk Aqua Florya Mağazası’nda olacak.
Perakende sektöründe arka arkaya açtığı konsept mağazalarla, erkek giyiminde markalaşmayı hedefleyen “Giovane G.” ekibinin usta terzileri, ilk kez Aqua Florya mağazasında kişiye özel dikim servisi verecekler. “Giovane G.” müşterileri, yüksek kalite kumaşlardan yaptığı seçimlerle, takım elbiseler, gömlekler, ceketler ve pantolonları kendilerine özel diktirebilecekler.

Açılışta 2016-2017 Sonbahar-Kış koleksiyonu büyük ilgi gördü.
“Giovane G.” erkekleri için bu yıl petrol mavisi ve camel renklerin olduğu geniş bir koleksiyon sunuluyor. Bu kış yine sıradanlıktan uzaklaşan takım elbiseler yerini sağlamlaştırırken, kat kat giyilen triko-ceket-mont kombinleri, şıklığınızı korumanızı sağlayacak. “Giovane G.” Sonbahar-Kış koleksiyonunda erkek giyiminde siyahın yükselişini gözlemlerken, petrol mavisi, bordo ve camel ana renkler olarak kullanılmış. Mağaza açılışı nedeniyle özel fiyatların uygulanması, “Giovane G.” marka tutkunlarına alışveriş için büyük fırsat yarattı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ