Goodyear Türkiye, üçüncü kez ‘En İyi İşveren Ödülü’ne Layık Görüldü!

Goodyear Türkiye, üçüncü kez ‘En İyi İşveren Ödülü’ne Layık Görüldü!

Goodyear Türkiye, Top Employers Institute tarafından “En İyi İşveren” ödülüne layık görüldü.

Goodyear Türkiye, üst üste üçüncü defa “Top Employers Institute” tarafından “En İyi İşveren” ödülüne layık görüldü. İnsan Kaynakları alanındaki politikaları ve uygulamaları ile bu yıl da ödül alan Goodyear Türkiye, ‘çalışanları için en mükemmel koşulları sunduğunu’ bir kere daha kanıtladı.

Bağımsız bir kuruluş tarafından, ‘Top Employer Türkiye’ (En İyi İşveren – Türkiye) olarak üst üste üçüncü kez en iyi işveren ödülüne sahip olmanın, şirket insan kaynakları(İK) uygulamalarının takdir edilmesi anlamında çok önemli bir gösterge olduğunu vurgulayan Goodyear Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Selda KALLECİ, “En İyi İşveren sertifikası, bizler için Goodyear’da çok önemli bir başarı göstergesidir. İlk önceliğimiz; her zaman çalışanlarımız olmuştur ve gelecekte de öyle olacaktır. En doğru İK politikalarını uygulamamız, mevcut insan kaynağımızı korumada ve yeni yetenekleri organizasyonumuza dahil etmede önemli katkı sağlamaktadır” dedi.
Kalleci, bu sertifikanın, Goodyear’ı pazardaki diğer başarılı şirketlerle karşılaştırma imkanı verdiğini ve mükemmelliğe bağlı bir işveren olarak, daha geliştirilebilecek alanların belirlenmesine de fırsat tanıdığını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org