Güçlü Deneyimler’den Ken Block ileBüyük Final!

Güçlü Deneyimler’den Ken Block ileBüyük Final!
  • Güncel
  • 23 Eylül 2015 13:37
  • 1.479

Castrol EDGE ileBüyük Final!

Castrol, Türkiye’de motor sporları tutkusu ve deneyimini son tüketiciye yaşatmak hedefiyle hayata geçirdiği ve www.gucludeneyimler.com web sitesi üzerinden yürüttüğü kampanya serisinin bu yılki ayağını muhteşem bir final etkinliği ile sonlandırıyor. Castrol Türkiye’nin www.gucludeneyimler.com web sitesinde bu zamana kadar yakaladığı ve efsane olan en büyük başarısını paylaşan ve jüri tarafından seçilecek “Titanyum gücündeki” maceracılar, 24-25 Ekim tarihleri arasında İngiltere’de Castrol EDGE destekli efsane yarışçı KenBlock’un kullandığı Ford Mustang otomobilde özel bir sürüş deneyimi yaşayacak. 30 Eylül gece yarısına kadar Castrol’ünwww.gucludeneyimler.com adresindeki web sitesi üzerinden katılıma açık olan yarışmaya katılmak için tek gereken kişisel macerasını anlatacak cesarete sahip olmak ve bunun “Titanyum Gücünde” olduğuna dair jüriyi ikna etmek.

Hem ülkemizde hem dünya genelinde araç üreticileri ile gerçekleştirdiği ortak mühendislik çalışmaları, işbirlikleri ve sponsorluklarla dikkat çeken dünyanın lider ve öncü madeni yağ üreticilerinden Castrol, Türkiye’de motor sporlarını son tüketiciye yakınlaştırmak ve onlara unutulmaz deneyimler yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden düzenlediği kampanya serisini bu yıl da muhteşem bir final ile sonlandırıyor. Castrol’ünwww.gucludeneyimler.com web sitesi üzerinden “bu zamana kadar yakaladığı ve efsane olan en büyük başarısını” paylaşanlar arasından jüri tarafından seçilecek talihliler; 24-25 Ekim tarihleri arasında İngiltere’de gerçekleşecek Gymkhana GRID Final’ini yerinde izleyecekler. Daha sonra Castrol EDGE destekli efsane yarışçı KenBlock’un kullandığı Ford Mustang otomobilde özel bir sürüş deneyimi yaşayacak ve tüm etkinlik boyunca Castrol’ün özel konuğu olarak ağırlanacaklar.

30 Eylül gece yarısına kadar Castrol’ünwww.gucludeneyimler.com adresindeki web sitesi üzerinden katılıma açık olan yarışmaya katılmak için tek gereken kişisel macerasını anlatacak cesarete sahip olmak ve bunun “Titanyum Gücünde” olduğuna dair jüriyi ikna etmek. Hayata renk ve tutku katmayı amaçlayan “Güçlü Deneyimler”, kazanan yarış takımlarının tercihi Titanyum gücündeki Castrol EDGE ile dünyanın dört bir yanındaki en heyecanlı yarışları izleme, yarış takımlarının yanında yer alma, süper spor otomobilleri kullanma ve yarış pilotlarının sağ koltuğuna oturma gibi çoğu para ile satın alınamayacak fırsatlar sunuyor. Güçlü Deneyimler kampanyası Ekim ayındaki son etkinliğinin ardından, önümüzdeki yıl yepyeni ve benzersiz deneyimlerle tekrar Türk tüketicilerini heyecanlandırmaya devam edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ