HERTZ HATAY’DA

HERTZ HATAY’DA

40. şubesini Antakya’da açtı

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi Hertz, Türkiye ofis ağını genişletmeye Hatay şehir merkezinde açılan yeni ofisiyle devam ediyor. Hertz Türkiye, Ekim ayı itibariyle Hatay’da açılan yeni ofisiyle ülke genelinde 40 şubeye ulaştı. Hertz, bölgedeki gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerine en konforlu ve tasarruflu araç kiralama hizmetini vermeyi hedefliyor.

2015 yılının “En İyi Araç Kiralama Markası” seçilen Hertz, sadece araç kiralayanların değil, cazip franchise fırsatlarıyla yatırımcıların da ilk tercihleri arasında yer alıyor. Hertz Türkiye, bayilik işbirliğiyle hayata geçirdiği yeni ofisiyle bu kez de Hatay’da araç kiralama faaliyetlerine başladı. 24 Ekim tarihinde Hatay şehir merkezinde açılan yeni şubesiyle Hertz’in Türkiye’deki toplam araç kiralama ofisi sayısı 40’a ulaştı.

Konu ile ilgili Hertz Türkiye Genel Müdürü Nur Hidayetoğlu; “Hatay şehir merkezindeki yeni şube yatırımımızda rol oynayan en büyük etken, bölgede araç kiralamaya olan ihtiyaç ve bu talebi karşılayabilecek güvenilir ve uluslararası araç kiralama firmalarının olmaması idi. Türkiye’nin en önemli eski yerleşim yerlerinden biri olan Hatay’ın tarihi ve turistik önemine dikkat çeken Hidayetoğlu, “Hatay şehir merkezinde açılan yeni ofisimizle gerek Hatay Havalimanı gerekse Antakya ve İskenderun gibi bölge ilçelere de araç kiralama hizmeti sunuyor olacağız. Hertz olarak, Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi Hatay’da da bölge halkının kaliteli, konforlu ve tasarruflu seyahat ihtiyacına çözüm olacağız” dedi.

Hertz Türkiye ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.hertz.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ