www.autowritetr.com

HONDA-SONY tanıdık gelecek bir sistemle satmayı planlıyor!

HONDA-SONY tanıdık gelecek bir sistemle satmayı planlıyor!

Honda , EV oyununda rakiplerinin çoğundan daha yavaştı, ancak otomobil üreticisi, yeni elektrikli modeller geliştirmek ve inşa etmek için diğer şirketlerle ortaklık kurarak pazarlama yolunu hızlandırıyor . Honda Prologue’u birkaç ay önce öğrenmiştik, şirketin General Motors’un yardımıyla geliştirilen ilk toplu pazar EV’si. Geçen ay, Honda’nın 2026 yılına kadar ABD’de satış için benzersiz yeni EV’ler geliştirmek için Sony ile ortak olacağına dair bilgi yayıldı . Şimdi, çiftin bu araçlara nasıl hizmet vermeyi planladığı biliniyor. Aynı TOGG’un satışı gibi ama, TOGG’un servisleri hala belli değil. TOGG için de belli dedikodular var. Mesela Çelik Motor servislerini kullanacaklar gibi. Satış ise, araç görülecek ve sipariş verilecek.

Honda’nın finansal sonuçlarını görüşmek üzere bir telefon görüşmesi yapan CFO Kohei Takeuchi, Honda-Sony satış modelinin otomobil üreticisi için yeni olacağını iddia etti. Bu, çevrimiçi, doğrudan tüketiciye satış anlamına gelebilir ve Takeuchi, satış sürecinin hem Honda hem de Sony için tamamen yeni olacağını belirtti. Ayrıca, şirketlerin satış ve servis ayrıntılarını çözdüğünü, ancak mevcut bayi ağının servis ihtiyaçları için devreye girmek için iyi bir konumda olduğunu düşündüklerini söyledi.

Takeuchi’nin yorumları, şirketin geleceğine nasıl uyum sağlayacakları konusunda giderek daha fazla endişe duyan Honda bayileri için “hoş geldiniz” haberi olarak gelecek. Şirketin parça sıkıntısı devam ederken, üretim tahminlerini karşılamakta zorlandı ve bunun sonucunda en popüler modellerinden bazıları kıtlık yaşıyor.

Honda-Sony ortak girişimi hakkında fazla bir şey bilinmiyor. İkili, araçlarının birinci sınıf ürünler olacağını ve toplu satışlar için tasarlanmadığını söyledi. Sony, eğlence ve diğer teknolojiler de dahil olmak üzere araç içi deneyime odaklanacak, Honda ise aracı üretecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org