www.autowritetr.com

HONDA’dan, “Hayallerin Gücü”

HONDA’dan, “Hayallerin Gücü”

“Hayallerin Gücü” konseptiyle orijinal Honda mobilite ürünleri

Honda, 44. Tokyo Motosiklet Fuarı’ndaki standında üretim ve konsept ürünlerin yanı sıra farklı özel tasarımlar da sergileyecek.

Küresel marka sloganını -Hayallerin Gücü- stant konsepti ile insanların günlük hayatlarında da işe yarayacak yenilikçi mobilite ürünleri içeren geniş bir ürün grubu yelpazesi sergileyecek ve sürüş performansında mükemmelliği arayan yarış motosikletlerini de gözler önüne serecek.

Hafif Süper Spor Konsepti: “Güçlü dışavurum” temel mesajı ile tasarlanmış bu yeni nesil süper spor konseptli modelin uzun burnu ve düşük çömelme pozisyonu sayesinde hız duygusuna sahip bir görüntüsü bulunuyor. Sertlik ve sağlamlık duygusu yaratan yüzeylerin ve keskin kenarların birleşimi, agresif görünümü öne çıkarıyor. Ayrıca, mat siyah bazlı düşük kontrast grafiklerden oluşan dış yüzeyler güzelliği ve göz alıcı formu vurguluyor.
1444377484_61786_EV_Cub_Concept
NEOWING: Neowing, büyük motosikletlerin viraj hissini ve spor sürüşünü sunarken düşük hızlarda mükemmel stabiliteyi mümkün kılan, eşi görülmemiş üç tekerlekli bir araç. Bu araç, güçlü hızlanma için yüksek tork sağlayan yatay ve karşılıklı 4 silindir motor ve elektrik motorlarını bağlayan bir hibrid sistemle donatıldı. Geleneksel Honda süspansiyon ve bağlantı ekipmanına sahip Neowing, ileri seviye tasarımın katacağı yeni değerleri temsil ediyor.

EV-Cub Konsepti: Birinci nesil Super Cub’ın oluşturulmasından beri Honda’nın peşinde olduğu “kullanımı kolay ve ekonomik motosiklet” konseptini takip eden, kısa mesafelerde gündelik kullanıma uygun bir model. Ağır bir parça olan akünün gövdenin ortasında alçak konuma yerleştirilmesi motosiklete biniş ve inişi kolaylaştırıyor. Ayrıca kullanım kolaylığı, kütlenin konsantrasyonu ve ağırlık merkezinin azaltılmasıyla sağlanıyor. Daha kapsamlı ortamlarda kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulduğu için, akünün kendisi çıkartılıp standart duvar prizi ile şarj edilebiliyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org