HONDA’nın Elektrikli Serisi Başlıyor.

HONDA’nın Elektrikli Serisi Başlıyor.

Honda’nın önümüzdeki beş yıl için planladığı 10 elektrikli araçtan ilki

Honda’nın Çin’de elektrifikasyon için büyük planları var. Şirket, bu gösteri arabasının önümüzdeki beş yıl içinde orada tanıtmayı planladığı 10 tamamen elektrikli araçtan ilki olduğunu söylüyor .

Honda teknik özellikler konusunda sıkı durdu, ancak bu Honda SUV e’nin bir evrimi oldu : 2020’de Pekin’de gösterilen konsept . Selefinden farklı olarak dört kapısı var ve burunda Honda ambleminin arkasında gerçek bir şarj portu gibi görünüyor. .

Yolda ölümü yutan devasa hava girişleri, altta bir çift (muhtemelen üretim dışı) LED ışık şeridi bulunan şeffaf bir yüzeyle değiştirildi. Bu ışıklar, külbütör panellerinin etrafına da sarılır. Genel olarak, stil , kontrastlı bir tavana ve daha keskin kanatlara sahip biraz daha şık bir HR-V’yi çağrıştırıyor .

Prototip, üçüncü nesil Honda Connect sistemi ile donatılmış. Ses tanımaya büyük ölçüde bağlı olduğu ve akıllı ev aletlerini çalıştırabileceği, sürüş sırasında çevrimiçi alışveriş yapabileceği (!), Bir akıllı telefon aracılığıyla araç işlevlerine erişebileceği ve OTA yazılımını güncelleyebileceği söyleniyor. Mevcut navigasyon ve bilgi-eğlence sistemini de güncelliyor ve bu yılın sonlarında Honda araçlarında kullanıma sunulmaya başlayacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ