HYUNDAI Teknolojisi

HYUNDAI Teknolojisi

Hyundai, Satış Sonrası Hizmetlerinde Teknolojiyi Kullanıyor.

Hyundai, satış sonrası hizmetlerinde teknoloiji ve dijital dünyanın faydalarından müşterilerini yararlandırmaya devam ediyor. Hyundai Mobil Servis uygulaması, Dijital Servis Randevusu ve Blue E-Bülten sunulan ayrıcalıklardan bazıları.

Dünyanın en hızlı gelişen otomotiv markalarından Hyundai, 2016 yılında adından sıkça söz ettiren Hyundai Mobil Servis anlayışına 2017 yılında da devam edecek. Markanın mevcut hizmetleri arasında yer alan online avantajlar sayesinde Hyundai sahipleri araçlarının onarımlarını, servis kayıt ve işlem süreçlerini dijital ortamda takip ederek aynı zamanda zaman kaybetmeden randevu alabiliyorlar.
Geliştirilen Servis Otomasyon Programı’nı tüm bayi ağında hayata geçirerek otomotiv sektöründe bir ilki gerçekleştiren Hyundai, Hyundai sahiplerinin gerçek zamanlı olarak araçlarının onarım durumunu takip edebilmelerine, tablet bilgisayarlar ve kiosklar aracılığıyla daha hızlı ve şeffaf bir servis hizmeti alabilmelerine olanak sağlıyor. Servis Otomasyon Programı ile Hyundai, tüm servis süreçlerin etkin bir şekilde kontrolünü ve takibini dijital ortamda sağlayarak, Müşteri Memnuniyeti ve İlk Seferde Doğru Onarım hedeflerine ulaşmayı da hedefliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org