www.autowritetr.com

İkinci el otomobil Oscar’ları sahiplerini buldu

İkinci el otomobil Oscar’ları sahiplerini buldu

Manheim Türkiye, en çok satış yapan bayilerini ödüllendirdi

50 saniyede bir araç satışı gerçekleştirerek, 8 yıl içerisinde Türkiye’nin adeta ikinci el otomobil borsasına dönüşen Manheim Türkiye, açık artırmada en fazla alım ve satış yapan galerici ve yetkili satıcıları ödüllendirdi.

Borusan Holding ile dünyanın lider açık artırma şirketi Manheim Auctions’un ortaklığıyla kurulan Manheim Türkiye’nin 7. Manheim Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. Açık artırmada en fazla alım ve satış yapan galerici ve yetkili satıcıların belirlendiği ödül töreninde Dekar Otomotiv 2015 Manheim Araç Alım Birincisi olurken, Seçkinler Motorlu Araçlar ise 2015 Manheim En Çok Araç Satan Üye Galeri seçildi.

“510 araç satışı ile rekor kırdık”

Aynı gün gerçekleşen açık artırmada fiziki ve online dahil toplam bin 200 katılımcıya ulaştıklarını ve toplam 510 araç satışı ile rekor kırdıklarını açıklayan Manheim Türkiye Genel Müdürü H. Zafer Terzioğlu, “8 yılda geldiğimiz nokta bize gösterdi ki; artık galeri ve yetkili satıcıların alternatif araç tedarik merkezi konumuna gelmiş bulunuyoruz. Portföyümüzdeki araçların yüzde 60’ını kurumsal firmalardan, yüzde 40’ını ise yetkili satıcılar ve esnaftan oluşturuyoruz. 3 bini aşkın üyemize hızlı satış, şeffaf ve güvenilir ticaret ortamı yaratıyoruz” dedi. Terzioğlu, konuşmasının ardından dereceye girenlere plaketlerini verdi.

Ödül töreninde Otokoç Otomotiv, 2015 Manheim En Çok Araç Satan Filo Kiralama Şirketi olurken, Asya Otomotiv ise 2015 Manheim Lüks Araç Alım Birincisi seçildi. Yılmaz Otomotiv’in (İzmir), 2015 Manheim İstanbul Dışı Araç Alım birincisi seçildiği ödül töreninde Asya Otomotiv ise bu kez 2015 Manheim Online Araç Alım Birincisi oldu. Törende Çetaş Otomotiv Süper Market’in 2015 Manheim Araç Alım İkincisi olurken, Seçkinler Motorlu Araçlar bu kez 2015 Manheim Araç Alım Üçüncüsü seçildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org