www.autowritetr.com

Infinity Paris’de

Infinity Paris’de
  • Güncel
  • 26 Eylül 2016 09:43
  • 1.592

Infiniti, Paris Otomobil Fuarı’nda devrim niteliğinde yeni VC-Turbo motorunu ve QX Sport Inspiration Konseptini tanıtıyor

Infiniti, Paris Otomobil Fuarı’nda 20 yıldan uzun süren geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkardığı, dünyanın ilk değişken sıkıştırma oranına sahip ve şimdiye kadar yaratılmış en gelişmiş içten yanmalı 4 silindirli turbo beslemeli motoru VC-Turbo’yu ve cesur tasarımıyla markanın yakın gelecekte seri üretime aktaracağı SUV’sinden ipuçları taşıyan QX Sport Inspiration konseptini tanıtıyor.

Infiniti’nin basın toplantısı 29 Eylül Perşembe günü, Salon 5.2, B Kanadı, 509 numaralı stantta saat 12:30’da gerçekleştirilecek.

VC-Turbo motor, içten yanmalı güç aktarım mekanizması teknolojisinde devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor.

QX Sport Inspiration, Avrupa prömiyerine özel yeni detaylara sahip.

Infiniti, dünyanın en önemli otomobil fuarlarından olan Paris Otomobil Fuarı’nda son dönemde hazırladığı yenilikleri sergiliyor. Infiniti, dünyanın ilk değişken kompresyon (Sıkıştırma) oranına sahip ve şimdiye kadar yaratılmış en gelişmiş içten yanmalı motor olan VC-Turbo’yu (Değişken Kompresyon-Turbo besleme) tanıtacak. Infiniti, Paris’te ayrıca, SUV modellerindeki yeni nesil tasarım anlayışının yansıtıldığı QX Sport Inspiration’ı fuara özel bir versiyonla Avrupa ile buluşturacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org